18 مهر 1394

ورود "فلای‌چک" اروپایی طی ماه جاری به کشور

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

عضو هیئت مدیره شرکت فرودگاه‌ها اعلام داد

ورود "فلای‌چک" اروپایی طی ماه جاری به کشور

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌ها از احتمال ورود یک فروند هواپیمای به‌روز اروپایی "فلای‌چک" به کشور طی ماه جاری خبر داد و با تکذیب خبر رایزنی با افغانستانی‌ها برای تامین این نوع هواپیما،گفت:با قزاق‌ها قراردادی داشتیم که بخشی از آن باقیمانده است.

سیداحمد مومنی‌رخ در گفت‌وگو با خبرگزاری تسنیم با اعلام این‌که قرارداد خرید یک فروند هواپیمای فلای چک با یکی از شرکت‌های اروپایی امضا شده است، اظهار کرد:کار بیمه این قرارداد در حال انجام است و امیدواریم این هواپیما در ماه جاری وارد کشور شود.

وی در واکنش به اظهارات یکی از نمایندگان مجلس مبنی بر رایزنی با افغانستان برای هواپیمای فلای چک، افزود: خیر، اصلا چنین چیزی برای افغانستان نیست. قبلا با قزاقستانی‌ها تفاهمنامه‌ای داشته‌ایم که بر اساس آن یکی سری از فرودگاه‌ها فلای‌ چک شد.

عضو هیات مدیره شرکت فرودگاه‌های کشور با بیان این‌که بخشی از این قرارداد باقیمانده است، گفت:‌ کارهای آموزشی هواپیمای خریداری شده حدود سه ماه طول می‌کشد و در این مدت احتمالا قزاق‌ها بقیه تعهد خود را انجام خواهند داد.

مومنی‌رخ با بیان این‌‌که این هواپیما نوع "بیچ کرافت" است، یادآور شد: سن این هواپیما دو سال بوده و تجهیزات آن کاملا به‌روز است.

وی با بیان این‌که این هواپیما مورد تایید سازمان هواپیمایی کشوری است، افزود:‌ چون این هواپیما مورد تایید سازمان بوده، اقدام به خرید آن کرده‌ایم.

تعداد مشاهده (1264)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "ورود "فلای‌چک" اروپایی طی ماه جاری به کشور"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید