16 شهریور 1393

آغاز واگذاری 89 دستگاه واگن مسافری به رجا

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

آغاز واگذاری 89 دستگاه واگن مسافری به رجا

عمليات اجرايي واگذاري ۸۹ دستگاه واگن مسافري با تحويل اولين واگن به رجا آغاز شد.

سید حسن موسوی نژاد با اعلام اينكه رجا با نوسازي ناوگان به دنبال ارائه خدمات مطلوب‌تر به مسافران است، گفت: اين قرارداد كه از ساليان گذشته منعقد و به دلايل مختلف متوقف شده بود، در دولت يازدهم پيگيري و در ارديبهشت ماه سال جاري توافق‌نامه‌ي اجرايي آن امضاء شد.

مديرعامل شركت حمل و نقل ريلي رجا با اشاره به سياست اين شركت براي خريد و توسعه ناوگان از كارخانجات توليد واگن مسافري داخل كشور در جهت حمايت از توليد داخل افزود: ارزش قراردادي كه رجاء با شركت پلور سبز براي ساخت ۸۹ دستگاه واگن مسافري منعقد كرده است بيش از ۵۷ ميليون يورو است.

وي افزود: شركت پلور سبز متعهد شده واگن‌هاي مورد درخواست شركت رجا را مطابق ويژگي‌هايي كه در قرارداد مشخص شده، به تدريج طي ۳ سال ساخته و به اين شركت تحويل دهد.

موسوي‌نژاد خاطرنشان كرد: مطابق اين برنامه، ۱۵واگن ديگر نيز در سال جاري تحويل اين شركت شده و ۴۰ دستگاه واگن در سال ۹۴ و ۳۳ واگن مسافري در سال ۹۵ به شركت حمل و نقل ريلي رجا تحويل مي‌شود.

مديرعامل شركت حمل و نقل ريلي رجا در خصوص نوع و امكانات اين واگن‌ها افزود: واگن‌هاي ساخته شده توسط شركت پلور سبز بر اساس قرارداد، از نوع ۴ تخته خواب است و قابليت سير با سرعت ۱۶۰ كيلومتر بر ساعت را دارد و مجهز به سيستم‌هاي تهويه مطبوع پيشرفته و صوتي و تصويري چند كاناله مي‌باشد.

تعداد مشاهده (850)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "آغاز واگذاری 89 دستگاه واگن مسافری به رجا"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید