30 مهر 1392

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها: سرمایه شرکت فرودگاه‌ها از ۷۰۰ میلیارد تومان فراتر رفت

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها:

سرمایه شرکت فرودگاه‌ها از ۷۰۰ میلیارد تومان فراتر رفت

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌های کشور گفت: در حال حاضر سرمایه شرکت فرودگاه‌ها به بیش از 7 هزار میلیارد ریال رسیده ‌است و برای تداوم فعالیت‌‌های شرکت ماهانه نزدیک به 600 میلیارد ریال اعتبار، هزینه می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شرکت فرودگاه‌های کشور، محمود رسولی‌نژاد با اشاره به فعالیت موفق 22 ساله شرکت فرودگاه‌های کشور، اظهار داشت: شرکت در سایه برنامه‌ریزی مستمر و تدابیر موفق مدیران وقت، اکنون به جایگاه مناسب و در خور شانی رسیده و نقش عمده‌‌ای در صنعت حمل ‌و نقل هوایی در در دو بخش مدیریت و راهبری و ارائه سرویس‌های ناوبری ایفا می‌کند.

وی با بیان اینکه شرکت فرودگاه‌ها در ابتدا با سرمایه 40 میلیارد ریال آغاز به‌ کار کرد، افزود: در حال حاضر سرمایه شرکت فرودگاه‌ها به مدد متخصصان و کارشناسان خود به بیش از هفت هزار میلیارد ریال رسیده‌ است و برای تداوم فعالیت‌‌های شرکت ماهانه نزدیک به 600 میلیارد ریال اعتبار، هزینه می‌شود.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها در ادامه با اشاره به عدم برخورداری از بودجه دولتی در تامین هزینه‌ها افزود: شرکت حتی در تامین هزینه‌های راهبری هم روی پای خودش ایستاده است.

وی ضمن اشاره به انجام فعالیت عمرانی در ایرساید فرودگاه مهرآباد و استفاده از یک باند برای انجام بیش از 300 پرواز طی روز، از زحمات کنترلرهای مراقبت پرواز این فرودگاه در سرویس‌دهی ایمن به پروازها در کوتاه‌ترین لحظه قدردانی کرد.

رسولی‌نژاد، شرکت فرودگاه‌های کشور را متعلق به همه کارکنان مجموعه دانست و افزود: ما به مشکلات کارکنان واقف بوده و با پیگیری‌هایی که از سوی مسئولان شرکت انجام می‌شود، درصدد رفع آن هستیم.

وی بر لزوم داشتن نگاهی سیستمی تاکید کرد و گفت: به‌عنوان جزئی از خانواده بزرگ در این عرصه کار خود را به بهترین نحو و با تبلیغ واقعیات بدون بزرگ‌نمایی اجرا کنیم.

 

تعداد مشاهده (806)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مدیرعامل شرکت فرودگاه‌ها: سرمایه شرکت فرودگاه‌ها از ۷۰۰ میلیارد تومان فراتر رفت"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید