6 آبان 1392

وزیر راه و شهرسازی دارای دستیار ویژه شد

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

وزیر راه و شهرسازی دارای دستیار ویژه شد

وزیر راه و شهرسازی در احکام جداگانه‌ای احمد مجیدی، معاونت امور دولت و مدیریت بحران وزارت راه و شهرسازی را با حفظ سمت به عنوان مسئول امور هماهنگی استان‌ها و مرتضی باقری را به عنوان مشاور و دستیار ویژه خود منصوب کرد.

عباس آخوندی در این حکم آورده است: با توجه به دانش و تجربه ارجمند جنابعالی در مسئولیت‌های گذشته در وزارتخانه‌های کشور و راه و ترابری و شناختی که از صلاحیت‌های شخصی و مدیریتی شما دارم و همچنین وفاداری به نظام جمهوری اسلامی ایران، جنابعالی را با حفظ سمت به عنوان مسئول هماهنگی است‌ها منصوب می‌کنم.

در ادامه این حکم آمده است: در این ارتباط انتظار دارم که اینجانب را در انجام ماموریت‌های قانونی این وزارتخانه، احکام و طرح‌های مذکور در قانون برنامه پنجم توسعه و بودجه‌های سنواتی و همچنین برنامه‌ای که در جریان اخذ رای اعتماد به مجلس شورای اسلامی تقدیم کردم با همکاری معاونان محترم وزارتخانه و مدیران عامل شرکت‌ها و سازمان‌های تابعه در هماهنگی امور استان‌ها یاری فرمایید.

احمد مجیدی در حال حاضر معاونت امور دولت و مدیریت بحران وزارت راه وشهرسازی را برعهده دارد.

در همین حال، وزیر راه و شهرسازی در حکمی مرتضی باقری را به عنوان مشاور و دستیار ویژه خود منصوب کرد. مرتضی باقری ، استادیار دانشگاه علم و صنعت، دارای دکترای مهندسی حمل و نقل از دانشکده مهندسی عمران و محیط زیست دانشگاه واترلو کانادا است.

از سوی دیگر خبرها حاکی از آن است که در ادامه تغییرات معاونان حمل‌ونقل وزیر راه و شهرسازی این‌بار قرعه به نام سید علی لطفی‌زاده، معاون برنامه‌ریزی و اقتصاد حمل و نقل وزارت راه و شهرسازی افتاده است. لطفی‌زاده تیرماه 90 از سوی علی نیکزاد، وزیر سابق راه و شهرسازی به‌عنوان معاون برنامه ریزی و اقتصاد حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی منصوب شد.

شنیده‌ها حاکی از این است که وی چند روز مانده به مراسم تودیع نیکزاد از سمت خود استعفا می‌دهد که مخالفت وزیر وقت راه و شهرسازی را به دنبال دارد. گفته می‌شود لطفی‌زاده در روزهای اخیر در محل کار خود نیز حاضر نشده تا گمانه تغییر معاونت برنامه ریزی و اقتصاد حمل ونقل وزارت راه و شهرسازی تقویت شود.

تعداد مشاهده (546)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "وزیر راه و شهرسازی دارای دستیار ویژه شد"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید