12 آذر 1392

مديرعامل سازمان بنادر: اپراتوري بندرشهيدرجايي محدود به يك شركت نيست

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

مديرعامل سازمان بنادرو دريانوردي:

اپراتوري بندرشهيدرجايي محدود به يك شركت نيست

مديرعامل سازمان بنادرو دريانوردي با رد واگذاري اپراتوري ترمينال دو بندر شهيدرجايي به يك شركت گفت:طبق برنامه ها در تلاش هستيم به منظور جلوگيري از ايجاد انحصار در بندر شهيدرجايي ،از توانمندي مجموعه هاي مختلف در اپراتوري اين بندر استفاده كنيم كه اين برنامه در دستور كار قرار گرفته اما هنوز كامل نشده است.

مهندس محمدسعيد نژاد در گفتگو با مانا درباره اخباري كه در ارتباط با جايگزيني شركت تايدواتر با شركت سينا منتشر شده است تنها با تاييد تلويحي جايگزيني تايدواتر گفت:جايگزيني و تغيير پيمانكاران در تمام سازمانها و ارگانها به هر دليلي كه صورت گيرد امري عادي و طبيعي است ضمن اينكه اين جايگزيني نيز طبق ضوابط انجام مي شود.

معاون وزير راه و شهرسازي سپس با رد واگذاري اپراتوري ترمينال دو بندر شهيد جايي به يك شركت افزود:طبق برنامه ها در تلاش هستيم به منظور جلوگيري از ايجاد انحصار در بندر شهيدرجايي،از توانمندي مجموعه هاي مختلف در اپراتوري اين بندر استفاده كنيم كه اين برنامه در دستور كار قرار گرفته اما هنوز كامل نشده است .

وي با اشاره به وجود مجموعه ها و پيمانكاران توانمند در بنادر كشور افزود:روش كار در بنادر براين است كه تمامي بندر در اختيار يك پيمانكار نباشد و انحصار ايجاد نشود.

سعيد نژاد درباره اجراي حكم تخليه شركت تايدواتر از بندر شهيد رجايي نيز گفت:اجراي اين حكم به دستور دستگاه قضايي صورت گرفته است.

وي كه از محل بندر شهيد رجايي با خبرنگار مانا گفتگو مي كرد درباره اوضاع اين بندر پس اجراي حكم تخليه تايدواتر گفت:درحال حاضر وضعيت بندرشهيد رجايي خوب است و هيچ مشكلي نيز در تخليه و بارگيري كالاها وجود ندارد.

مديرعامل سازمان بنادر و دريانوردي در اشاره اي تلويحي در مورد سرنوشت نيروهاي انساني با جايگزني پيمانكاران و درجهت رفع نگراني نيروهاي اين پيمانكاران اضافه كرد:با جابجايي پيمانكاران؛ مشكلي در استفاده از نيروهاي اين پيمانكاران بوجود نخواهد آمد و كماكان از آنها استفاده خواهد شد.

تعداد مشاهده (491)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "مديرعامل سازمان بنادر: اپراتوري بندرشهيدرجايي محدود به يك شركت نيست"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید