6 اسفند 1392

بازگشت ایزوایکو به ایدرو نهایی شد

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

بازگشت ایزوایکو به ایدرو نهایی شد

وزیر صنعت، معدن و تجارت از نهایی شدن بازگشت مجدد شـرکت مجتمـع کشتی‏ سـازی و صنـایع فراساحل ایران (ایـزوایکو) به سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران (ایدرو)، در کمیسیون ‏های ابتدایی دولت خبر داد.

به گزارش مارین نیوز، محمدرضا نعمت‏ زاده در آستانه سفر رییس‏ جمهور به بندرعباس افزود: با توجه به اهمیت موضوع، وزارتخانه کار را تصویب شده دانسته و فعالیت‏ها را نیز از طریق سازمان گسترش شروع کرده است.

وی یادآور شد: چند سال پیش با مصوبه‏ ای از سوی دولت گذشته، مجتمع ایزوایکو به وزارت دفاع واگذار شده بود و از آنجایی که آنها نیازی نداشتند، این واحد بلاتکلیف مانده بود و اقدام برای بازگشت آن به سازمان گسترش آغاز شد.

نعمت ‏زاده ترغیب شرکت ملی حفاری به سپردن کارهای تعمیراتی به ایزوایکو را یکی از برنامه ‏های حمایتی وزارت صنعت، معدن و تجارت دانست و اضافه کرد: این مجتمع کشتی سازی تا حدودی فعال شده و باید در زمینه ساخت و تعمیر انواع شناورها فعالتر نیز بشود و ما نیز در خصوص رفع نارسایی‏ ها و اجرای پروژه ‏های نیمه تمام از آنان حمایت می‏کنیم.

وی یادآورشد: در صورتی که صنایع کشتی سازی فراساحل بتواند در موعد مقرر به قرارداد‏هایش در خصوص ساخت و تعمیر انواع شناور و حتی دکل‏های حفاری نفتی عمل کند؛ هر سال بر تعداد متقاضیان استفاده از خدماتش افزوده می‏شود.

تعداد مشاهده (517)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "بازگشت ایزوایکو به ایدرو نهایی شد"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید