29 اردیبهشت 1393

وزیر راه و شهرسازی: مجوز واردات واگن های دست دوم را به هیچ شرکتی نداده ایم

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

وزیر راه و شهرسازی:

مجوز واردات واگن های دست دوم را به هیچ شرکتی نداده ایم

وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که مجوزی برای واردات واگن های دست دوم به شرکت های بهره بردار شبکه ریلی نداده ایم، گفت: برای حل مشکلات مالی حوزه ریلی مقداری منابع مالی وجوه اداره شده در اختیار بانک ها قرار گرفت.

عباس آخوندی در جمع خبرنگاران با بیان این که نمایشگاه حمل ونقل نشان می دهد فضای بسیار خوبی در بازار ایجاد شده است، اظهار کرد: در بازدید از این نمایشگاه مشخص شد که اکثر شرکت ها پیش بینی رشد بین 20 تا 100 درصد را برای سال 93 نسبت به سال 92 دارند.

وی افزود: عمده ترین مشکل بخش حمل و نقل ریلی بحث نقدینگی است که برای حل این مسئله با استفاده از  منابع داخلی راه آهن و همچنین مقداری منابع وجوه اداره شده در اختیار بانک ها تلاش کرده ایم به صورت داوطلبانه به حل مشکلات این بخش و تامین منابع مالی کمک کنیم.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: تقاضا در این بازار بسیار خوب است و یک آینده خوبی را برای این بخش می توانیم پیش بینی کنیم.

آخوندی در پاسخ به پرسشی درباره واردات واگن های دست دوم، گفت: مجوزی برای واردات واگن های دست دوم به شرکت های بهره بردار شبکه ریلی نداده ایم.

وی البته این را هم گفت که وزارت راه برنامه هایی برای نوسازی واگن دارد و افزود: در واقع برخی شرکت ها پیشنهاد نوسازی واگن ها را داده اند و بناست پس از آن برای مدتی بهره برداری از این واگن ها را انجام دهند.

 

تعداد مشاهده (615)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "وزیر راه و شهرسازی: مجوز واردات واگن های دست دوم را به هیچ شرکتی نداده ایم"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید