26 خرداد 1393

برگزاری مناقصه تعیین اپراتور در بندر شهید رجایی تا پایان سال

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

برگزاری مناقصه تعیین اپراتور در بندر شهید رجایی تا پایان سال

معاون سازمان بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه تا پایان سال مناقصه تعیین اپراتور بندر شهید رجایی برگزار می شود، گفت: یک شرکت مشاوره چگونگی برگزاری مناقصه و اسناد را بررسی می کند.

علی جهاندیده درباره انتخاب اپراتور برای بندر شهید رجایی اظهار داشت: در حال حاضر دو شرکت اپراتوری بندر شهید رجایی را انجام می دهد که تا پایان سال حتما با برگزاری مناقصه انتخاب اپراتورهای قطعی را خواهیم داشت.

وی با اشاره به اینکه در حال حاضر در حال مطالعه نحوه برگزاری و بررسی اسناد برگزاری مناقصه هستیم، گفت: با یک شرکت بین المللی در حال همکاری هستیم تا با یک مطالعه علمی و عملی برگزاری مناقصه را انجام دهیم؛ همانگونه که در سایر بنادر بزرگ دنیا مناقصه برگزار می شود.

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه هدف ما این است که بندر برای همه مفید باشد، گفت: به دنبال این هستیم که پس از رفع مشکلات تحریم و افزایش مراجعه خطوط کشتیرانی به بنادر ما خدمات قابل قبولی را ارائه دهیم.

جهاندیده با تاکید بر اینکه می خواهیم سهممان را از حمل و نقل دریایی بگیریم، اظهار داشت: تا پایان سال به طور حتم مناقصه را برگزار می کنیم و البته اینکه چه تعداد اپراتور باید در بندر فعالیت کند هنوز در حال مطالعه از سوی مشاور است.

وی افزود: این شرکت مشاوره ذی نفع در هیچ یک از شرکت‌ها نیست و هیچکدام از شرکت‌ها هم در این شرکت مشاوره ای سهمی ندارند.

تعداد مشاهده (1167)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برگزاری مناقصه تعیین اپراتور در بندر شهید رجایی تا پایان سال"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید