10 آبان 1393

برنامه تایدواتر برای ورود به حوزه‏های جدید/ گفتگو با مهدی اعتصام

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

برنامه تایدواتر برای ورود به حوزه‏های جدید/ گفتگو با مهدی اعتصام

مدیرعامل شرکت تایدواتر خاورمیانه از برنامه این شرکت برای ورود به حوزه‏های جدید حمل‏ونقل و عملیات فراساحلی نفت و گاز در پی واگذاری اپراتوری بندر شهیدرجایی خبر داد.

مهدی اعتصام دراین‏باره به خبرنگار مارین نیوز گفت: شرکت تایدواتر خاورمیانه برنامه و فعالیت اصلی خود را حضور جدی و مستمر و مؤثر در بخش‏های  بندری و دریایی تعریف کرده است که البته این استراتژی طی چند سال اخیر با عنایت به برخی محدودیت‏های داخلی و خارجی ایجاد شده و لزوم حضور جدی‏تر در بازارهای جدید با تنوع بیشتر همراه شده است.

وی افزود: در حال حاضر شرکت تایدواتر خاورمیانه برنامه‏های توسعه‏ای مختلفی از جمله در زمینه ورود جدید به سایر شقوق حمل‏ونقل در کشور (ریلی و زمینی) و بویژه ارائه خدمات لجستیکی در این حوزه و حضور فعال‏تر در ارائه خدمات دریایی در حوزه نفت و گاز در دستور کار خود دارد.

اعتصام اعلام کرد: طی یکسال اخیر نیز شرکت تایدواتر خاورمیانه در راستای سیاست‏های حاکمیتی نظام از اپراتوری مجموعه بندر شهید رجایی خارج شد و تمرکز شرکت در فعالیت خدمات انبارداری و ریلی و حمل‏ونقل شهری و اجاره تجهیزات و امکانات در بندر شهید رجایی است.

مدیرعامل تایدواتر درعین‏حال به وضعیت کنونی این شرکت اشاره کرد و گفت: تحریم‏های بین‏المللی و تبعات داخلی و خارجی آن  بر فعالیت‏های شرکت اثر منفی داشته است. ضمن آنکه به‏دلیل تحویل اپراتوری بندر شهید رجایی به سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت‏های جدید با کاهش شدید درآمدها مواجه شده‏ایم.

تعداد مشاهده (777)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "برنامه تایدواتر برای ورود به حوزه‏های جدید/ گفتگو با مهدی اعتصام"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید