آبجوسازی های شمال انتاریو در جوایز آبجوسازی انتاریو از رتبه بندی بالا می روند

خبر | No comments

صحنه آبجو در شمال انتاریو اخیراً در جوایز آبجوسازی 2020 انتاریو کاملاً سر و صدا کرد.

جادوی Sudbury’s Stack Brewing و 46 Nordheast ، Timmins Full Beard Brewing ، Haileybury’s Whiskey Jack Beer و North Bay’s Gateway City Brewery جوایز خانگی را به ارمغان آوردند.

این نمایش جوردن سنت جان ، نویسنده آبجو و رئیس برنامه گواهینامه آبجو در کالج جورج براون را تحت تأثیر قرار داد.

وی گفت: “آنها بالای سر خود مشت می زنند.”

“چیزی که بیشتر از همه برای من برجسته شد این است که استک برویینگ از سودبری ، آنها چهار مدال کسب کردند. اما چشمگیرترین آنها” Impact “(یک آبجو اروپایی تلخ کهربا) برای سومین سال متوالی طلا گرفت. “

سنت جان گفت که این دم نوش شبیه سبک آبجو از دوسلدورف ، آلمان است.

وی گفت: “این چیزهای قدیمی ، از نوع آلمانی است.

“بنابراین شما در مورد یک سبک 300 ساله صحبت می کنید که ظاهراً یک کارخانه آبجوسازی در سودبری نمونه آن را بیان کرده است. این واقعاً چیزی است.”

سنت جان به یکی دیگر از آبجوهای برنده جایزه به سبک آلمانی اشاره کرد که توسط آبجوسازی Gateway City North Bay تولید شده است.

“Rauchbier آنها نوعی آبجو با دبستانی آلمانی و دانه های آلمانی کم رنگ چاودار است که فقط یک نوع خشت کم رنگ معمولی آمریکایی است ، اما از کمی چاودار برای افزودن ادویه به بدن استفاده می کند. آبجو ، “او گفت.

“بنابراین اینها واقعاً نوعی از سبک های باطنی هستند که کارخانه های تولید کننده شمال با آن برنده می شوند.”

Sully Sullivan یکی از بنیانگذاران Gateway City است و می گوید آوردن دو مدال برنز و یک نقره به خانه “مطمئناً افتخار بزرگی است”.

وی با اشاره به وجود چند صد کارخانه آبجو سازی در انتاریو گفت: “تعداد زیادی آبجوسازی شگفت انگیز در خارج وجود دارد.”

“بنابراین قرار دادن هر نوع مدال افتخار بزرگی است.”

سالیوان اضافه می کند که از دیدن این صنعت خوشحال است.

وی گفت: “دیدن تنوعی که وجود دارد و به شما اجازه می دهد تا طعم طعم افراد با آزمایش چیزهای جدید و مهیج باز شود بسیار عالی است.”

“انتاریو ، به دلیل قوانین مربوط به مشروبات الکلی و نحوه تنظیم آن قبلاً ، دارای همان سبک های مختلف آبجو ، تعداد زیادی لنج در آنجا و بسیاری از لگرهای کم رنگ بود.”

سالیوان گفت ، اما با معرفی آبجو با صنعت دستی ، پروفایل های جالب توجه دیگری در آبجو وجود دارد که به لطف انواع مختلف رازک از سراسر جهان استفاده می شود.

“بنابراین مردم این نوع کارها را می چشند زیرا ما می توانیم کارهای دسته جمعی بیشتری انجام دهیم و به یک قطعه بزرگ از این هاپ ها احتیاج نداریم.”

سنت جان می گوید که محبوبیت آبجوهای دستی صنایع دستی انتاریو در حال گسترش است ، زیرا افراد بیشتری از تولید کنندگان محلی خود مطلع می شوند.

وی گفت: “ایجاد رابطه با مخاطبان واقعاً مربوط به آبجو نیست. این موضوع به غرور محلی مربوط می شود.”

وی افزود: “با آبجو كرافت ، به همان اندازه مربوط به افرادی است كه آن را می فروشید و به همان اندازه مربوط به افرادی است كه آن را تولید می كنند ، به همان اندازه كه مربوط به مایع درون لیوان است.”

تا شمال8:12آبجوسازی های شمالی در جوایز آبجوسازی انتاریو برنده بزرگ هستند

برخی از هاپ های بزرگ بعد از نمایش چشمگیر آخر هفته در جوایز آبجوسازی انتاریو ، برای آبجو پیشه وری در شمال انتاریو پیش می روند. جسیکا پاپ با جوردن سنت جان و Sully Sullivan ، شریک آبجوسازی Gateway City North Bay ، صحبت کرد. 8:12

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>