اقدام استان برای استخدام محققان کلاهبرداری موجب خشم دریافت کنندگان کمک های اجتماعی می شود

خبر

برخی از افرادی که با کمک های اجتماعی زندگی می کنند می گویند که آنها عصبانی هستند که دولت انتاریو به جای پاسخگویی به درخواست های آنها برای کمک بیشتر در طول همه گیر ، بازرسان کلاهبرداری را استخدام می کند.

جسیکا-فی واترز ، که از طریق برنامه حمایت از معلولیت اونتاریو (ODSP) کمک دریافت می کند ، گفت: “این مثل یک ضربه به دندان است”.

آنها خرج خواهند کرد [money] در هر چیزی غیر از کمک واقعی به مردم ODSP برای کمک به آنها طراحی شده است.– جسیکا-فی واترز ، گیرنده و مدافع ODSP

واترز گفت: “این یک چیز است که تقریباً اساساً از همه گیر نادیده گرفته می شود ، اما پس از آن شنیدن این واقعیت که آنها این محققانی را استخدام می کنند که قرار است بیش از هر کس دیگری از ODSP هزینه بپردازند … برای من فقط دیوانه است.”

این استان آگهی استخدام 17 “تحلیل گر صحت برنامه” ارسال کرده است. با توجه به توضیحات شغلی ، متقاضیان موفق می توانند “انجام ممیزی پرونده” ، “تحقیق” درستی برنامه “” و “ارتباط با مشاور و مجری قانون در مواردی که ادعا می شود کلاهبرداری در زمینه کمک های اجتماعی است و به عنوان شاهد خبره”

حقوق برای موقعیت های موقت یک ساله بین 1،282.89 تا 1635.89 دلار در هفته “با امکان تمدید” است.

وزارت كودكان ، اجتماعات و خدمات اجتماعی 17 “تحلیلگر صداقت برنامه” را استخدام می كند. (دولت انتاریو)

NDP اولویت ها را زیر سوال می برد

این هفته ، لیزا گرتزکی ، منتقد جامعه NDP و خدمات اجتماعی ، هزینه ها را محکوم کرد.

نماینده مردم ویندزور وست در پارک کوئین گفت: “این مبلغ 1.5 میلیون دلار است که می تواند به افراد مبتلا به ODSP کمک کند ، به جای اینکه بخواهیم مردم را از حمایت حیاتی خود در طی همه گیر شدن بیندازیم.”

در یک ایمیل ، سخنگوی وزارت کودکان ، اجتماعات و خدمات اجتماعی گفت که تصمیم برای استخدام محققان نگرانی هایی را مطرح می کند که حسابرس کل انتاریو بانی لیزیک در بررسی سال 2019 برنامه ODSP اعلام کرد.

گزارش AG اشاره کرد که تقریباً 42000 اتهام کلاهبرداری به موقع بررسی نشده است ، با بیش از یک سال 60 درصد عقب مانده

لیسیک نوشت: “بررسی به موقع این ادعاها برای شناسایی و به حداقل رساندن اضافه پرداخت ها بسیار مهم است.”

وزارت گفت که کارگران پرونده دیگر ادعاهای کلاهبرداری را بررسی نخواهند کرد ، زیرا “باعث کاهش زمان لازم برای کار با مشتریان خود می شود ، از جمله کمک به آنها برای دسترسی به زندگی با ثبات”.

“این یک کابوس بوده است”

گیرندگان ODSP و مدافعان آنها با استفاده از هشتگ # ODSP فقر در شبکه های اجتماعی از استان خواسته اند تا مزایای این بیماری همه گیر را افزایش دهد ، به ویژه برای افرادی که واجد شرایط مزایای پاسخ اضطراری کانادا نیستند ، که ماهانه حدود 2000 دلار پرداخت می کند. افراد مجرد ODSP ماهانه حداکثر 1169 دلار دریافت می کنند.

واترز ، که بیش از یک دهه پیش مبتلا به H1N1 شده بود ، از اختلال سیستم ایمنی رنج می برد ، گفت بسیاری از افراد دارای معلولیت به دلیل آسیب پذیری در برابر بیماری شدیدتر از COVID-19 ، دربند خانه شده اند و مجبورند هزینه های بیشتری را از سفارش مواد غذایی پرداخت کنند. برای حمل و نقل به تجهیزات محافظت شخصی

واترز گفت: “این یک کابوس بوده است.” “آنها آن را صرف هر چیز دیگری غیر از کمک واقعی به افرادی که ODSP برای کمک به آنها طراحی شده است ، می کنند.”

بهترین مقالات
خرید اسید اگزالیک - ادرس