انتاریو گزارش 998 مورد جدید COVID-19 ، نگرانی در مورد بستری شدن در بیمارستان افزایش یافته است

خبر

انتاریو 998 مورد اضافی از COVID-19 را در روز پنجشنبه گزارش می کند ، با افزایش تعداد بستری در بیمارستان و پذیرش ICU در استان.

از این موارد جدید ، 350 مورد در تورنتو ، 269 مورد در Peel و 71 مورد در منطقه York پیدا شده است. میانگین هفت روزه برای پرونده ها در حال حاضر تا 982 است. این میانگین معیاری است که به شما کمک می کند تا تصویری واضح تر از روندهای بلند مدت در تعداد پرونده های روزانه ، و نه مقایسه های روزمره.

سایر مناطق با افزایش دو رقمی شامل اتاوا با 45 مورد جدید ، دورهام با 33 مورد ، همیلتون با 37 مورد و هالتون با 47 مورد است.

دکتر مایکل وارنر ، مدیر پزشکی مراقبت های ویژه در بیمارستان مایکل گارون در تورنتو ، به سی بی سی نیوز گفت که کارکنان مراقبت های بهداشتی احساس فشار می کنند.

“[Healthcare workers] از ماه ژانویه نسبتاً سوخته و مجبور به پرداختن به این مسئله شده اند و از هشدارهای ما مبنی بر عدم توجه و گوش دادن به آنها سوخته اند. “

پیل و یورک در حال حاضر در مرحله نهایی 28 مرحله اصلاح شده مرحله 2 هستند ، اما روز شنبه هر دو به گروه “محدود کردن” استان منتقل می شوند ، که مربوط به سطح نارنجی خطر در سیستم جدید است که توسط دولت سه شنبه ارائه شده است. . تورنتو قرار است یک هفته بعد این موضوع را دنبال کند.

وارنر گفت که سیستم مراقبت های بهداشتی انتاریو “آسیب جانبی” از چارچوب جدید استان خواهد بود. وی گفت: “به احتمال زیاد تعداد موارد COVID در انتاریو افزایش خواهد یافت زیرا محدودیت ها در مناطق گرم گرم کاهش می یابد.”

بهترین مقالات
پلیس سادبری به جستجو برای یافتن مظنون دوم تیراندازی مرگبار اضافه‌تایم ادامه می‌دهد
دکتر مراقبت های ویژه دکتر بروکس فالیس در حال انتقاد از جدیدترین برنامه های استان برای بازگشایی مجدد در نقاط داغ در میان بیماری همه گیر COVID-19 است. (اوان میتسویی / CBC)

دکتر بروکس فالیس ، رئیس بخش پزشکی و مدیر مراقبت های ویژه در سیستم بهداشت ویلیام اوسلر در منطقه پیل ، به سی بی سی نیوز گفت که محدودیت های آرامش بخش در سالن های ورزشی ، بارها و رستوران ها در مناطق داغ اکنون “کاملاً نامناسب و خطرناک است”. وی گفت: ICU ها در اوسلر با ظرفیت نزدیک یا نزدیک به هم هستند و ویروس “رشد انفجاری” را نشان می دهد.

فاليس گفت: “هيچ سوالي وجود ندارد كه افراد بيشتري به دليل اين تصميمات خواهند مرد.”

“من هرگز احساس اخلاقی و اخلاقی بیشتری با گروهی از رهبران دولت کانادا احساس نکرده ام ، همانطور که اکنون با اقدامات دولت فورد احساس می کنم.”

در همین حال نخست وزیر داگ فورد از جدیدترین برنامه استان در روزهای اخیر دفاع کرده است.

فورد روز چهارشنبه گفت: “من فکر می کنم این یک طرح خوب است. وقتی صحبت از شفافیت می شود بی سابقه است.”

اگرچه این استان معمولاً در ساعت 1 بعدازظهر کنفرانس های خبری را برگزار می کند که در آن نخست وزیر و وزرا س takeال می کنند ، اما برای پنجشنبه تا اواخر بعد از ظهر وقتی بودجه جدید استان منتشر می شود ، هیچ چیز برنامه ریزی نشده است.

همچنین 948 مورد دیگر که به عنوان حل شده در روز پنجشنبه مشخص شده بودند ، و 35754 آزمایش به پایان رسید. این رقم در پی سه روز آزمایش مستقیم زیر 30،000 ، اما هنوز بسیار کمتر از ظرفیت فعلی استان یعنی 50،000 است.

مقامات بهداشت استان گفتند که در حال حاضر هدف ایجاد ظرفیت برای 100000 آزمایش آزمایشگاهی روزانه تا اواسط ماه دسامبر وجود دارد ، علاوه بر این حدود 100000 آزمایش سریع که قرار است از این ماه در گروه های اولویت دار مستقر شود.

آرامش آزمایشی این هفته فورد را وادار کرده است که بارها و بارها از هرکسی که علائم آن را دارد ، بخواهد برای قرار ملاقات برای یک آزمایش رزرو کند.

این استان همچنین در روز پنج شنبه خبر از 13 مورد مرگ و میر جدید داد ، در حالی که روند بستری در بیمارستان همچنان ادامه دارد. اکنون 381 بیمار در بیمارستان های انتاریو با COVID-19 وجود دارد که بیشترین تعداد در طول موج دوم است. در اوج بهار در کنار شیوع گسترده در خانه های مراقبت طولانی مدت ، بیش از 1000 بیمار مبتلا به COVID-19 در بیمارستان بستری بودند.

امروزه حداقل 86 بیمار تحت مراقبت های ویژه هستند و 48 نفر از آنها تحت سیستم های تهویه هستند.

براساس گزارش صبح پنجشنبه تهیه شده توسط خدمات مراقبت های ویژه انتاریو (CCSO) ، 16 پذیرش جدید در ICU نیز وجود دارد که بزرگترین جهش یک روزه از ماه مه را نشان می دهد. این گزارش روزانه بین ذینفعان مراقبت های ویژه توزیع می شود و به روزترین شماره های ارائه شده به طور مستقیم توسط واحدهای مراقبت های ویژه در سراسر استان را نشان می دهد.

CCSO از روز پنجشنبه 96 بیمار مبتلا به COVID را تحت مراقبت های ویژه گزارش می کند. وارنر گفت که این تعداد “بالاتر از مدتی است”.