جامعه و خانواده قبل از تشییع جنازه ، زندگی یک کودک 7 ساله را که به او حمله کرده و به او حمله می کنند ، به یاد می آورند

خبر | No comments

اعضای جامعه در ویندزور اونت ، همچنان در سوگ مرگ غم انگیز پسر 7 ساله ای که در اوایل این هفته قربانی یک برخورد شدید بود ، عزاداری می کنند.

همانطور که تحقیقات در مورد مرگ کووتورکو “کوزی” جیمز ادامه دارد ، مردم عصر جمعه جمع شدند تا در یک مراسم شمع در محل فاجعه احترام بگذارند ، پیش از مراسم تشییع جنازه که برای شنبه برنامه ریزی شده بود.

یک آگهی ترحیم توسط خانواده “کوزی” نوشته شده است که او یک خواهر و برادر شیرین و پر انرژی است.

“كوزی یكی از شیرین ترین و درخشان ترین بچه هایی بود كه من ملاقات كرده ام. من همیشه به خاطر می آورم كه چقدر مراقب او بود. حتی اگر او نمی توانست آنچه را كه می خواست انجام دهد ، برقرار كند ، اما همیشه این كار را با اعمال خود نشان می داد ،” آگهی ترحیم نوشته شده بصورت آنلاین را می خواند.

اعضای جامعه برای یادآوری زندگی کوثورکو “کوزی” جیمز جمعه جمع شدند. این کودک 7 ساله در اوایل این هفته در ناحیه بلوار جفرسون در خیابان هایگ در اثر برخورد و کشته شدن کشته شد. (جیکوب بارکر / CBC)

خانواده گفتند که جیمز عاشق نقاشی بود و به آشپزی و پختن علاقه داشت. آنها اضافه كردند كه او را اغلب می توان پرید و ورزش كرد ، مانند فوتبال یا بسكتبال.

“کوزی از کارتونهایی که تماشا می کرد ماشینها ، خانه ها و همه شخصیت ها را می کشید. اما چیزی که واقعاً بیشتر قلب ما را لمس کرد این است که چه موقع ما ، خواهر و برادرها و پدر و مادرش را می کشد.”

از حاضران در این مراسم هوشیاری خواسته شد بالون و حیوانات پر از حیوانات را برای نشان دادن نقطه حادثه دلخراش در منطقه بلوار جفرسون در خیابان هایگ بیاورند.

یکی از حاضران در مراسم مراقبت ، براندون میانی ، که همسایه خانواده است ، گفت: “امشب برای من به معنای … اجتماع است ، و همچنین به معنای کوتاه بودن زندگی و یادآوری زندگی با ارزش است.”

مینی گفت که از مشارکت مردم در مراسم مراقبت تعجب نکرده و افزود که خانواده وی چند سال پیش تجربه مشابهی را پشت سر گذاشتند. وی گفت: در آن زمان خانواده وی به همان میزان از حمایت جامعه برخوردار بودند.

براندون Meanney همسایه Kuothhorko “Kuzi” جیمز بود. وی گفت که از مرگ این کودک 7 ساله گیج شده است. (جیکوب بارکر / CBC)

وی گفت: “من تعجب نمی کنم که افراد دیگر در ویندزور فقط وقت بگذارند تا بیایند و از خانواده حمایت کنند.” “من واقعاً نسبت به خانواده احساس می کنم ، زیرا همه چیز پیش رو برای آنها متفاوت خواهد بود.”

این حادثه در همان روزی رخ داد که پلیس در اطلاعیه ای اعلام کرد که آنها وسیله نقلیه ای را که مظنون به این است که یکی از افراد درگیر در این حمله است ، توقیف کرده اند.

مراسم تشییع جنازه روز شنبه در کلیسای Adventist Seventh-day Windsor برگزار می شود. برای شرکت در مراسم ترحیم رزرواسیون الزامی است و به دلیل محدودیت های COVID-19 نشستن محدود است.

سرویس ظهر از طریق کانال یوتیوب Windsor Seventh-Day Adventist به صورت مستقیم پخش می شود.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>