خرید کتاب پزشکی زبان اصلی

خبر

این کتاب یک نقطه عطف و یک نوآوری عمده در درمان افسردگی دوران کودکی و پیشگیری از عود است.
کتابی که یک نقطه عطف و یک نوآوری بزرگ در درمان افسردگی دوران کودکی است
راضیه جواهری رنانی ، مترجم کتاب درمان شناختی رفتاری برای افسردگی در کودکان و نوجوانان: راهنمای پیشگیری از عود ، در مصاحبه با خبرگزاری کتاب ایران (خرید کتاب پزشکی زبان اصلی) برای این کتاب توضیح داد: RP-CBT) تنها شواهد را ارائه می دهد. مداخله فعلی برای جلوگیری از عود / عود در کودکان و نوجوانان مبتلا به افسردگی. این مداخله کوتاه تر ، ساده تر و اختصاصی تر از درمان استاندارد شناختی-رفتاری است.

وی افزود: این کتاب یک نقطه عطف و یک نوآوری بزرگ در درمان افسردگی دوران کودکی خرید کتاب زبان تخصصی پزشکی و پیشگیری از عود است. درمان شناختی-رفتاری برای ارائه خدمات بهتر به کودکان تغییر کرده است. سلامت ، روانشناسی مثبت و در نهایت پیشگیری از عود به این درمان اضافه می شود تا نتایج برجسته ای داشته باشد. هر فصل نکات بسیار مهمی را برای انطباق استراتژی ها با سن و سطح رشد مشتریان ارائه می دهد. این راهنما یک طرح بسیار واضح با ایده ها و کاربرگهای زیادی ارائه می دهد که قطعاً از درمان های سنتی شناختی-رفتاری بالاتر است.

وی افزود: مخاطبان اصلی کتاب همه متخصصان و دانشجویان روانپزشکی و روانشناسی بالینی هستند که در زمینه ارزیابی و درمان اختلالات روانی دوران کودکی و نوجوانی فعالیت می کنند. و نوجوانان تمرکز خاصی روی پیشگیری از عود ندارند.این کتاب با استقبال خوب متخصصان خرید کتاب زبان تخصصی پزشکی روانشناسی بالینی کودک مواجه شده است.

بهترین مقالات
بهترین گوشی های زیر 10000 روپیه (مارس - آوریل 2023): Poco C55، Samsung Galaxy M13 تا Motorola G31

جواهری رنانی گفت: “انسان تمایلی به دانستن همه چیز ندارد و ما انسانها همیشه در پیشگام خبر در تلاش هستیم تا اطلاعات و آگاهی بیشتری از اسرار و اسرار جهان پیرامون خود بدست آوریم. دوام و ثبات زندگی فردی و اجتماعی ما تا حد زیادی به ارتباطات و تعاملات اجتماعی هر یک از ما بستگی دارد. اصلی که از قدیم حاکم بوده و به امروز رسیده است. ارتباط در ابتدا به عنوان یک نیاز نهفته در بدن انسان تلقی می شد. سپس ، پس از برآوردن این نیاز ، فرد راه حل مناسب را پیدا کرد و به تدریج تعاملات بین فردی شکل گرفت.

به گفته جواهری رنانی ، روانشناسی می تواند کتاب زبان تخصصی پزشکی ابزاری مفید برای تقویت سلامت کلی ما باشد. از راه های تحریک ورزش کتاب زبان پزشکی و تغذیه سالم گرفته تا درمان افسردگی ، حوزه روانشناسی سلامت راهبردهای بسیار مفیدی را ارائه می دهد که به ما کمک می کند زندگی سالم تر و شادتری داشته باشیم. اگرچه هر یک از ما بخشی از توانایی ایجاد روابط شخصی و اجتماعی خوب را داریم ، اما محدوده این امر به گونه ای است که هرچه جلوتر می رویم ، اطلاعات جدیدتری در اختیار ما قرار می گیرد. به همین دلیل است که می توانیم از کتاب هایی که سلامت روانی ما را تضمین می کنند ، کمک بگیریم.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگرچه درمان های م effectiveثری برای افسردگی در کودکان و نوجوانان وجود دارد ، اما میزان عود در این جمعیت همچنان بالا است. اما او هنوز علائم باقیمانده ای دارد. هر جلسه درمان شناختی-رفتاری برای پیشگیری از عود (RP-CBT) در مراحل مختلف ارائه می شود و شامل تکنیک های هدفمند برای ارتقاء و حفظ سلامت ، استراتژی های اضافی برای انطباق درمان با نیازهای هر فرد و مشارکت والدین در درمان است. این کتاب شامل 51 کاربرگ و فرم است.

بهترین مقالات
Nord Buds با ANC و ارزش بهتر برای پول - اخبار فناوری، فرست پست

درباره کتاب
انتشارات افتخاری کتاب درمان شناختی رفتاری برای افسردگی در کودکان و نوجوانان (راهنمای پیشگیری از عود) ، تالیف بتسی کنارد ، جنیفر هوگ ، الکساندرا فاکسول و ترجمه راضیه جواهری رنانی ، پانته آ احادیان فرد ، منتشر شده است. عبتیبی.

علیرغم وجود درمانهای م effectiveثر برای درمان افسردگی در کودکان و نوجوانان ، متأسفانه میزان عود آن زیاد است. به عبارت دیگر ، حتی زمانی که افراد تحت درمان قرار می گیرند و پیشرفت قابل توجهی نشان می دهند ، باز هم کتاب زبان پزشکی به مراقبت و پیگیری نیاز دارند تا از عود بیماری و علائمی که پس از درمان باقی می مانند رهایی یابند.

این راهنما یک درمان کوتاه و مبتنی بر شواهد را برای افراد 8 تا 18 ساله که به درمان حاد پاسخ داده اند اما هنوز علائم باقی مانده را نشان می دهند ، ارائه می دهد. هر جلسه درمان شناختی-رفتاری با رویکرد پیشگیری از عود ، گام به گام با کاربرگ های مفید و خرید کتاب پزشکی زبان اصلی مناسب تشریح می شود و شامل تکنیک هایی است که بر ارتقاء و حفظ سلامتی ، راهبردهای اضافی برای تطبیق درمان با نیازهای هر فرد و راه هایی برای افزایش مشارکت والدین تمرکز دارد. این کتاب شرح جامعی از درمان شناختی-رفتاری با رویکرد پیشگیری از عود و تنها مداخله اثبات شده در این زمینه در زمینه افسردگی در کودکان و نوجوانان است و کوتاهتر ، ساده تر و کاربردی تر از درمان شناختی-رفتاری استاندارد است. این کتاب ابزارهای مفیدی را برای پزشکان بالینی که با کودکان و نوجوانان افسرده سروکار دارند ارائه می دهد.

بهترین مقالات
با پول جک s5، اسپورتیج سوار شوید!

به گزارش آژانس اطلاعات کتاب ایران (خرید کتاب پزشکی زبان اصلی) به نقل از روابط عمومی خانه کتاب و ادبیات ایران ، در صفحه شخصی سید عباس صالحی آمده است:

«برای 17 فصل کتاب در کتابفروشی های کشور ، حدود 202 میلیارد جلد و بیش از 6.5 میلیون نسخه به فروش رسیده است.

در سه روز سه ماهه هجدهم حدود 12 میلیارد تومان و بیش از 200 هزار نسخه به فروش رسید.

کتابفروشی ها باشگاه فرهنگ و اندیشه ایرانی هستند. با بازدید و خرید کتاب زبان تخصصی پزشکی، می توانیم رونق آنها را جدی تر بگیریم. »