خلاقان حیله گر ، در میان همه گیر شدن ، رویاهای تجاری را به واقعیت تبدیل می کنند

خبر | No comments

در حالی که بسیاری از مشاغل کوچک برای زنده ماندن در میان بیماری همه گیر تلاش کرده اند ، برخی از زنان جوان و کارآفرین در ویندزور-اسکس از این زمان برای شروع کار خود استفاده کرده اند.

لیا اوولا در ماه مه شروع به ریختن دست های خود در زمینه تولید مراقبت از پوست کرد و در آن زمان کسب و کار خود را با نام تجاری L.eova راه اندازی کرد.

وی به رادیو سی بی سی گفت: “این مطمئناً از همه گیری ایجاد شده است.” بعد از ظهر رانندگی.

“در واقع کار زیادی برای انجام دادن ندارم ، اما همچنین سعی می کنم کمی بیشتر راهی مناسب برای تهیه محصولات مراقبت از پوست خودم پیدا کنم.”

این دانشجوی جامع تغذیه گفت که او از یادگیری نحوه تغذیه بر روی پوست و یافتن ترکیباتی که به مردم کمک کند بسیار سرگرم کننده است.

لیا اوولا گفت که در ابتدا دوستان و خانواده بزرگترین طرفدار او بودند ، اما اکنون تقاضای بیشتری برای محصولات دست ساز خود می بیند. (ارائه شده توسط لیا اوولا)

در ابتدا او توسط خانواده و دوستانش که محصولاتش را مصرف می کردند حمایت می شد ، اما اوولا گفت در چند ماه کوتاه از آغاز کار ، تجارت اوج گرفته است. او در حال حاضر در حال فروش محصولات L.eova در Amherstburg’s Towne Shoppe است و با سایر مشاغل محلی علاقه مند به فروش اقلام خود درگیر است.

اما این توانایی فروش و تبلیغات در درجه اول آنلاین است که راه را برای سازندگان جوانی مانند Evola هموار می کند.

پائولت پتاته گوز ، که همچنین در حین قفل شدن در بهار وقت صرف کرد تا خودش را در مورد نحوه ساخت جواهرات

“برای هر کسی که من را بشناسد ، آنها می دانند که من جواهرات و لوازم جانبی وسواسی هستم و این چیزی است که من همیشه می خواستم به دنبال آن باشم ، خواه عضو شدن در تیم توسعه محصول و دفتر مرکزی یا یکی از شرکت های بزرگ کانادا باشد یا خود را ، “او گفت.

“و دیواری که همیشه به آن برخورد می کردم این بود که من کارهای فلزی انجام نمی دهم ، که برای من همیشه فقط این فکر بود که” خوب ، اگر من این یک کار را نکنم ، هرگز نمی توانم در این عرصه فرو بروم. “

Paulette Petahtegoose ، صاحب L برای Leo ، گوشواره های سفالی دسته ای کوچک ایجاد می کند و تقریبا هر هفته به فروش می رسد. (L مخصوص لئو / اینستاگرام است)

علی رغم این شکست ، پتاته گوز پلیمر رسی را کشف کرد که ماده ای است که وی برای ایجاد گوشواره های دسته کوچک برای تجارت خود استفاده می کند. L برای لئو است.

“پوشش نقره ای همه گیر برای من این بود که من را با رسانه ای آشنا کردم که توانسته ام با آن کار کنم … این مرا در معرض دید کل جامعه دیگری قرار داد که نمی دانستم وجودشان چیست ، که برای همیشه سپاسگزارم زیرا این همیشه چیزی برای همیشه در ذهن من بوده است. “

گوش کنید | روی پخش کننده ضربه بزنید تا از موفقیت هایی که این کسب و کارهای کوچک تاکنون داشته اند مطلع شوید:

بعد از ظهر رانندگی7:54مشاغل کوچک تحت هدایت زنان در ویندزور-اسکس در میان بیماری همه گیر ظاهر می شوند

همه گیری برای بسیاری از مشاغل کوچک مضر بوده است ، اما برای برخی نیز فرصتی بوده است. میزبان بعد از ظهر درایو کریس دلا توره با پاولت پته گوز و لیا اوولا در مورد استارتاپ ها و موفقیت هایشان صحبت می کند. 7:54

پتاته گوز گفت که هر وقت گوشواره های خود را به بازار عرضه می کند تقریباً هر گوشواره خود را می فروشد. او بیشتر موفقیت اولیه خود را مدیون جامعه حمایتی از زنان جوان خلاق می داند که مشغول فعالیت در مشاغل کوچک خود و “حمایت محلی” هستند.

مربی او نیکول هاسلام است ، صاحب Sweet Ivory Cole ، یک تجارت کوچک با ارائه تخته های چوب لباسی رزین اپوکسی ، زیر جلدی و موارد دیگر.

Petahtegoose گفت که او همیشه علاقه مند به ایجاد لوازم جانبی بود اما همه گیری به او فرصت می داد تا محیطی را که برای او مناسب بود شروع به ساخت آنها کند. (L مخصوص لئو / اینستاگرام است)

هاسلام توضیح داد: “من در ماه آوریل به آن فکر کردم و در ابتدای ژوئن آن را راه اندازی کردم و شروع به کار در بازار زمستان کشاورزان کردم.” “و سپس سفارشات من آنقدر دیوانه شد که من حتی الان نمی توانم به بازار بروم. من اساساً این کار را هر روز 10 ساعت انجام می دهم.”

هاسلام در صنعت مسافرت است و در طول همه گیر همه کارها نبوده است اما گفت که از اختصاص دادن وقت به کارهای خود لذت می برد و از موفقیتی که تاکنون داشته بسیار سپاسگزار است.

نیکول هاسلام ، مالک Sweet Ivory Cole ، می گوید که او تقریباً 10 ساعت در روز کار می کند و تمام وسایلی را که خلق می کند ، بسته بندی می کند. (ارائه شده توسط نیکول حسلام)

وی گفت: “من همیشه بسیار حیله گر بوده ام و متوجه شده ام كه ​​بسیاری از مشاغل كوچك در رسانه های اجتماعی ، اخبار یا همه گفته اند كه محلی حمایت می كنند.

“من فوق العاده عصبی بودم اما فقط فکر کردم” چرا فقط چیزی را امتحان نمی کنم و باعث می شود که من مشغول باشم “… و سپس منفجر شد. من هرگز انتظار نداشتم که اینقدر خوب باشد.”

گوش کنید | روی بازیکن ضربه بزنید تا در مورد تجارت Haslam و چگونگی ادامه کارش بدانید:

صبح ویندزور3:46کارآفرینان حیله گر ، در طی همه گیر شدن ، مشاغل کوچک خود را آغاز کرده اند

در حالی که بسیاری از افراد در طی همه گیر شدن از شغل خود بیکار شده اند ، برخی با ایجاد مشاغل جنبی بهترین بهره را می برند. نیکول هاسلام صاحب Sweet Ivory Cole در ویندزور است. او در مورد چگونگی تلاش برای حمایت از مشاغل محلی به كایتی فریزر از CBC می گوید و از اینكه شركت شخصی وی بسیار شلوغ بوده سپاسگزار است. 3:46

هر سه زن می گویند که امیدوارند بتوانند تجارت کوچک خود را ادامه دهند ، زیرا می دانند که فصل کریسمس و تعطیلات شلوغ ترین زمان سال آنها است.

“من 47 دارم [orders] در حال حاضر و من تقریباً سه هفته مهلت انتظار دارم تا بتوانم سفارشات خود را صادر کنم. “من واقعاً از این کار لذت می برم. بدیهی است که داشتن مشاغل شخصی خود کاری است که برای هیچ کس آسان نیست و اگر در نهایت این چیزی باشد که بتواند برای من ادامه یابد ، قطعاً آن را ادامه خواهم داد. “

تخته های برش سفارشی با رزین یکی از فروشندگان بزرگ هاسم برای هدایای کریسمس امسال است. (Sweet Ivory Cole / Instagram)

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>