دستگاه اکسیژن ساز اکساز

خبر

درصورتی که نیاز به خرید این دستگاه دارید می توانید قیمت دستگاه اکسیژن ساز زیکلاس مد ۵ لیتری و …

این دستگاه با متراکم کردن هوای درونی محیطی بسته نیتروژن موجود آن را نابود کرده و اکسیژن بیشتر از ۹۵% را مورد استفاده مریض قرار میدهد. بنابراین دریچه ورودی اولیه بسته شده و بر روی دریچه خروجی برای خارج ساختن نیتروژن سوئیچ انجام می شود. کنترل 247154 نفر و انجام بیش از 48هزار تست فوری و PCR در مرزهای … در این حین فشار در سیلندر اول ۲.۵ برابر فشار فشار جوی میشود و زئولیت با نیتروژن اشباع میشود. دستگاه اکسیژن ساز برای جذب گازها از یک غربال مولکولی استفاده میکند و با تکنیک جذب نوسانی فشار، نیتروژن را به مواد معدنی زئولیت تبدیل و نیتروژنها را کاملاً خارج میکند. دستگاههای قابل حمل یا اکسیژن اکساز یا با وصل شدن به پریز برق کار میکنند و یا برای فعالیتهای خارج از خانه دارای باتری هستند.

شرکت اکسژن ساز اکساز

از آنجا که فشرده سازی، فلاشینگ، سوئیچینگ و آزادسازی نیتروژن پروسه ای است که به مقداری زمان نیاز دارد، تحویل جریان اکسیژن به بیماران می تواند با مشکل رو به رو شود. از آنجا که متأسفانه توسط برخی از مراکز فروش دستگاه اکسیژن ساز در بازار، امکان خرید مارک های اورجینال وجود نداشته و این مراکز فقط به فکر سود خود بوده، دغدغه ای جدی برای خریداران وجود دارد. سپس هوا از کمپرسور وارد سیلندر دوم میشود و در اواسط سیکل دوم نیز یک تغییر شیر فلکه وجود دارد و گاز را به سیلندر اول و از آنجا به جو محیطی باز میگرداند. زمانی که محفظه ی اول اشباع شد و برای ساخت اکسیژن از محفظه ی دوم استفاده می شود، محفظه اول شروع به احیا شدن می کند تا در صورت اشباع شدن محفظه ی دوم، دوباره از محفظه ی اول برای تولید اکسیژن استفاده شود.

اولین مرحله برای فرایند جداسازی، دمیدن و فشروده کردن هوا می باشدو یعنی در این مرحله هوا به درون کمپرسور مکیده می شود، سپس این هوای مکیده شده بعد از وارد کردن فشار زیارد به داخل خشگ گم های هوا می رود. در ابتدا اولین سیلندر هوا را از کمپرسور دریافت کرده که این روند حدود ۳ ثانیه طول میکشد. طرز کار دستگاه به این ترتیب است که فیلترهای زئولیت بعد از چند ثانیه با نیتروژن اشباع می شوند. نحوه عملکرد دستگاه های اکسیژن ساز برقی به این گونه است که، این دستگاه ها انرژی مورد نیاز خود را از یک منبع تغذیه الکتریکی تامین میکنند و با کمپرس هوای میحط به داخل یک مخزن زئولیت و جذب نیتروژن موجود در هوا در یک فشار مشخص، اکسیژن را با ضریب خلوص بالا تر از هوای محیط که در بیشتر دستگاه های استاندارد و با کیفیت و خلوص در حدود بیش از 95 درصد است جهت افزایش اکسیژن خون بیمار در اختیار او قرار میدهد.

شرایط خرید و فروش اکسیژن ساز برقی در اینجا برایتان بسیار ویژه است. قبل از این دوره برای اکسیژن رسانی خانگی از سیلندرهای اکسیژن بسیار سنگین و فشار بالا و یا از سیستم کوچک مایعات فریزری استفاده میکردند. این عملیات تا زمانی که دستگاه اکسیژن ساز روشن است ادامه دارد. از ویژگی های دستگاه اکسیژن ساز اکساز oxas میتوان به نمایشگر ال سی دی که میزان خلوص اکسیژن را نمایش میدهد و سنسور هایی جهت هشدار در خصوص کاهش فشار اکسیژن و نوسانات برق اشاره نمود. پیشرفتهای روز افزون تکنولوژی باعث کاهش چشمگیر و حذف اثرات منفی زیست محیطی اکسیژن ساز ها شده و در کنار آن امکان به خدمت گرفتن اکسیژن ساز ها را با قیمتهای ارزان و مقرون به صرفه ایجاد نموده است. دستگاه اکسیژن ساز| دستگاه کمک تنفسی چیست | دستگاه اکسیژن ساز ارزان | دستگاه اکسیژن ساز اکساز| دستگاه اکسیژن ساز دست دوم | دستگاه کمک تنفسی خانگی …

در واقع به این مرحله احیای گرانول زئولیت نیز می گویند.

مرحله ی دوم فرآیند جداسازی، جذب گاز های اضافی هوا می باشد. در این محیط مولکول های نیتروژن و دیگر مولکول های موجود در هوا جذب دانه های زئولیت می شوند و اکسیژن از آنها عبور داده می شود. به همین دلیل هم هست که اکسیژن ساز خانگی همیشه دو تا ستون زئولیت دارد که به صورت متناوب کار می کنند. محفظه ی زئولیت که در مرحله ی قبل اشباع شده بود در این مرحله توسط کاهش فشار، گاز هایی را که جذب کرده بود را آزاد می کند تا برای استفاده ی مجدد آماده سازی شوند. در واقع به این مرحله احیای گرانول زئولیت نیز می گویند. در فشارهای بالا زئولیت به دلیل گسترده بودن سطح و ویژگیهای شیمیایی اش نیتروژن زیادی جذب میکند.

دفترچه اکسیژن ساز اکساز

۱۰۰ بیمار کرونایی در آی سی یو بیمارستانهای زنجان بستری هستند … عملکرد دستگاه بای پپ نیز مشابه سی پپ است و تنها تفاوت آن این است که برخلاف دستگاه سی پپ که فشار یک طرفه (برای دم) اعمال می کند این دستگاه فشار دو طرفه (برای دم و بازدم) به راه هایی تنفسی بیمار را فراهم می نماید. این کار باعث باقی ماندن اکسیژن به عنوان گاز اصلی و اولیه میشود. دستگاه اکسیژن ساز برای انتقال اکسیژن به بیماران تنفسی به کار میرود. دستگاه تولید اکسیژن در منزل و بیمارستان برای بیماران مبتلا به مشکلات تنفسی. درواقع درطراحی جدید این دستگاه، نیازها و مشکلات مشتریان بررسی و مرتفع گردید و با تغییری که در جهت رفع نیازافراد درآن به وجود آمد، به دستگاه اکسیژن ساز مطلوب وبا کیفیت بدل گردید. در افرادی که بنا به شرایط خاصی مانند مشکلات ریوی، اکسیژن بیشتری از آنچه در هوای محیط وجود دارد نیاز دارند، اجاره دستگاه اکسیژن ساز خانگی و یا خرید آن جزو موارد ضروری و مهم می باشد زیرا این دستگاه درصد اکسیژن محیط را برای تنفس بیمار به 87 و یا گاهی 100درصد نیز می رساند که این میزان اکسیژن از طریق یک ماسک که روی بینی فرد بیمار گذاشته می شود استنشاق می شود.

اکسیژن ساز اکساز 5 لیتری

این دستگاه برای برای افرادی که با مشکلاتی همچون: آپنه خواب یا وقفه ی تنفسی مواجه هستند طراحی گردیده است گرچه گاهی متخصص بیماری های ریوی بنا به شرایط ضروری در بیمارستان نیزازآن بهره می گیرد. دستگاه اکسیژن ساز یک دستگاه پزشکی است که با افزایش غلظت اکسیژن موجود در هوا، به گروه های مختلفی از بیماران که به دلایل مختلف با کاهش خفیف یا شدید اکسیژن خون مواجه هستند کمک میکند تا سطح اکسیژن خون را به حد استاندارد و لازم که برای حیات انسان ضروری است به صورت مداوم افزایش دهد. حتی چند لیتر نیتروژن مایع باعث افزایش درصد نیتروژن هوا و در نتیجه کاهش اکسیژن …

یکی ازویژگی های مهم این دستگاه، دارا بودن نمایشگرLCD بوده که به وسیله ی آن می توان درصد خلوص اکسیژن را رؤیت نمود بعلاوه دارای سنسورهایی می باشد که با کاهش میزان فشار یا خلوص اکسیژن و یا نوسان برق هشدارمی دهد. این فرایند به دستگاه اکسیژن ساز کمک می کند تا اکسیژن با خلوص بالا تولید کند. این واحد با قیمت گذاری های مناسب روی این وسیله خدمات خود به بیماران را تکمیل خواهد نمود. در صورت استفاده طولانی مدت از این دستگاه نیز این میزان از اکسیژن حفظ میشود. این دستگاهها سیار هستند و به خروجیهای DC در خودرو نیز وصل میشوند. این دستگاه در هنگام خواب شبانه بیمار نیز بسیار پرکاربرد است.

نمایندگی اکسیژن ساز اکساز

در صورت نبود شرایط مناسب، این مسئله با اعلام صوتی و نشانگرهای تصویری به اطلاع مصرفکننده میرسد. این هلدینگ شامل چندین شرکت معتبر و شناخته شده و با سابقه است که در زمینه های گسترده ای از تجهیزات پزشکی فعالیت می کنند. این نوع اکسیژن سازها خیلی به اکسیژن سازهای خانگی شباهت دارند با این اختلاف که به غیر از برق قابلیت کار کردن با باطری همچنین وجود دارند. این دستگاه بسیار کم صدا است و صدایی که تولید می کند کمتر از پنجاه دسیبل( Decibelواحد سنجش صدا) می باشد. در این فرایند گاز اکسیژن از دیگر گاز های موجود در هوا جدا سازی می شود. بعد از اشباع شدن گرانول ها، فشار موجود کم می شود و عملیات احیاء دوباره انجام می شود.

Jan 24, 2018 – This Pin was discovered by فروشگاه تجهیزات پزشکی آزطب.

در این فرایند ملکول های موجود در هوا فشرده سازی می شوند و با به کار گیری گرانول ها جداسازی انجام می شود. میلیون متر مربع پروانه ساخت صادر شده بود این عدد در سال گذشته به 10 میلیون متر مربع رسید. هوای محیط را دریافت میکند، نیتروژن موجود آن را نابود میکند و اکسیژن بهتر و بیشتر از ۹۵% در اختیار ما قرار میدهد. فروشگاه ما به عنوان مرجع فروش رسمی اینترنتی انواع اکسیژن ساز ایرانی در حال فعالیت است. Jan 24, 2018 – This Pin was discovered by فروشگاه تجهیزات پزشکی آزطب. قیمت اکسیژن ساز 10 لیتری بهترین مارک – مرجع تجهیزات. بنابراین به دلیل صرف سال ها وقت و تجربه ی افراد متخصص برای رفع ایرادهای رایج دستگاه های اکسیژن سازدرایران، اکسیژن سازاکسازبه جرأت جزو بهترین دستگاه های تولید اکسیژن به شمار می رود.

بعد از ۶ ساعت کارکرد ترجیحا برای افزایش طول عمر دستگاه نیم ساعت به بیمار و دستگاه استراحت داده شود. Rating 3,7 (21) افزایش طول عمر با دستگاه اکسیژن ساز 5 لیتری اکساز. Oct 23, 2020 – اکسیژن ساز ایرانی مارک اکساز Oxas با حجم 5 لیتری و گارانتی یک … اکسیژن ساز ثابت اکساز – OXAS گارانتی … دستگاه اکسیژن ساز اکساز Oxas یکی از بهترین مارک های اکسیژن ساز ایرانی موجود در بازار را با قیمت روز و بدون هیچ واسطه ای از طریق این سایت فروش مستقیم … این دسته بندی شامل دستگاههای ۳، ۵، ۸ و ۱۰ لیتری است. ایجاد سر وصداهای بلند دردستگاه اکسیژن ساز معمولا به دلیل فعالیت کمپرسورآن می باشد و این امر برای کسانی که به علت بیماری های ریوی و قلبی گاهی به مدت 24 ساعت هم ناچار به استفاده ازآن می باشند کمی ناخوشایند است.