ردیاب آهنربایی – ویرگول

خبر

این دستگاهها از سیستمهای ماهوارهای مختلفی برای جهتیابی استفاده میکند و به همین دلیل نیز دقت بالایی دارد. برای مشاهده ردیاب آهنربایی مشخصات ردیاب آهنربایی Secumore کلیک بفرمایید. ردیاب های آهنربایی می توانند با تمام اپراتورهای داخلی سازگاری داشته باشند و ردیابی را در هر جای کشور که باشید انجام بدهد.در صورتی که کار شما در خارج کشورهم باشید باز هم می توانید با طرح رومینگ در سیم کارت خود و یا عوض نمودن آن ردیابی را انجام داد.

ردیاب NG800، یک باتری 5000 میلی آمپری را در خود جای داده است که حداقل 15 روز، خودرو یا شی مورد نظر شما را ردیابی می کند! شما می توانید برای آگاهی از سلامت افراد خانواده خود، ردیاب آهن ربایی را در کیف، کوله و سایر ابزار همراه کودک، نوجوان و حتی سالمند خود جاسازی کنید زیرا سایز این دستگاه اندازه یک گوشی سامسونگ یا حتی اندازه دو سوم یک قوطی کبریت می باشد و به راحتی در کوله یا کیف فرزند شما قرار می گیرد و هم چنین از آنجا که بعضی از ردیاب های آهن ربایی دارای سیستم ضبط و صوت می باشند در یک محیط ثابت مثل پایه های میز نصب کرده و فقط از امکان شنود آن استفاده نمایید.

ردیاب G907 همچنین دارا بودن میکروفن قوی به کاربر این امکان را میدهد که صدای محیط را بصورت آنلاین با تماس به سیم کارت داخل ردیاب شنود کند. برای شنیدن صدا مانند مدل قبلی نیاز به یک تماس است و بقیه موارد بهصورت خودکار انجام میشود. برای مشاهده صفحه اصلی UM660 کلیک بفرمایید.

این ردیاب دارای سنسورهایی برای بررسی لرزش، سرعت بالا، رانندگی نامطمئن (طبق تعریف پیشفرض دستگاه که فاکتورهای زیادی از جمله سرعت و نوع حرکت را در نظر میگیرد)، شتاب بهصورت ناگهانی، ترمز شدید و موارد اینچنینی است. همچنین با بکار بردن فناوریهای LBS و A-GPS امکان ردیاب با بالاترین قدرت دقت ممکن در اختیار کاربر قرار میگیرد. این سنسور به شما این امکان را می دهد تا بتوانید در هر لحظه از وضعیت ردیاب مطلع شوید و در صورت جدا شدن ردیاب از سطح پیام هشدار دریافت نمایید. بطوریکه امکان جدا کردن آن با قدرت یک انسان معمولی، وجود ندارد!

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد ردیاب آهنربایی اصفهان لطفا از صفحه ما بخواهید.