سشوار Js3344 جانسون.

خبر

مردی برای خشک کردن موهایش، صاف کردن موها و بیشتر برای افزایش حجم موهایش از سشوار استفاده می کند. موهای کوتاه نیازی به سشوار حرفه ای ندارند، بنابراین می توانید به راحتی آن ها را با سشوار خشک کنید. تنها چیزی که نیاز دارید یک سشوار استاندارد است. اگر موهای شما شکننده و نازک است، باید از خشک کن حرارتی ملایم استفاده کنید. سشوارهای دارای یون ژنراتور برای انواع موهای کوتاه مناسب هستند، زیرا سریع هستند و به موها آسیب نمی رسانند. با این حال، مدل سرامیکی برای مصرف کنندگانی که با بودجه کمتری کار می کنند، انتخاب خوبی خواهد بود. سشوارهای تیتانیوم و تورمالین قیمت بیشتری دارند، اما سریعتر از مدل های سرامیکی و یونی هستند. در مقایسه با سشوارهای معمولی یا یونی، سشوارهای سرامیکی، تورمالین و تیتانیومی گران‌تر هستند، اما سرعت و خواص آنها برتر است. هنگامی که به دنبال بهترین سشوار برای آرایشگاه خود هستید، باید تورمالین، تیتانیوم یا ترکیبی از سرامیک، تورمالین و تیتانیوم را در نظر بگیرید زیرا این گزینه برای همه انواع مو است.

بدنه آن در هنگام استفاده بسیار داغ می شود اما ترموستات مدار را قطع نمی کند. علت: کنتاکت های ترموستات به هم جوش داده شده اند. برای جلوگیری از آسیب رساندن به بدنه پلاستیکی دستگاه، اکثر تولیدکنندگان سشوار از ترموستات در مدار الکتریکی استفاده می کنند تا زمانی که دما از حد معینی بالاتر رفت، دستگاه را خاموش می کنند. به دلیل رطوبت محیط و گرمای داخل دستگاه، کنتاکت های ترموستات فرسوده شده و مقاومت خود را در برابر حرارت ناشی از شمع ها از دست می دهند که باعث جوش شدن کنتاکت ها به یکدیگر می شود. عیب سوم این است که شما یک سشوار دارید که کار می کند، اما هوا خارج نمی شود. علت: پروانه سرگردان. پروانه های روی فن ها از پلاستیک هایی ساخته شده اند که وزن بسیار کمی دارند، بنابراین دوام زیادی ندارند و در نهایت شکل خود را از دست می دهند. در صورت شل بودن پروانه فن هرگز نباید از چسب برای اتصال مجدد پروانه فن به محور موتور استفاده کنید، زیرا چسب زدن تعمیرات را دشوار می کند.

بهترین مقالات
مرد لندنی به دلیل حمل اسلحه پر شده در مرکز شهر دستگیر شد

تعمیر سشوار جانسون 1200 که منحرف نمی شود قطع می شود. برای جلوگیری از شکننده شدن اتصالات المنت، بستن نقاط پاره شده به هم توصیه نمی شود. یک عنصر مشابه باید جایگزین عنصر شود. علت 2: نمی تواند به عنصر موازی برسد. شناسایی مشکل: اگر دقت مقاومت المنت موازی را متوجه شوید بدون شک به المنت برق نمی رسد که یا ایراد از سیم کشی است یا خرابی کلید مناسب. اگر اتصالات المنت خوب است، کلید را با آمپرمتر بررسی کنید. با بسته شدن عقربه روی صفر و باز بودن کلید، کلید سالم است، در غیر این صورت، کلید باید تعویض شود. هنگام تست سوئیچ یا هر قطعه دیگری، بهتر است حداقل یکی از سیم ها را جدا کنید. در نقطه ضعف 5، بستن کلید باعث گرم شدن المنت می شود اما هوا در سشوار تولید نمی شود.

سشوار با قدرت وات کمتر برای افرادی با موهای کوتاه، صاف و نازک مناسب است.از سوی دیگر، سشوارهایی با قدرت وات بیشتر برای افرادی که موهای ضخیم، بلند و مجعد دارند مناسب تر است. اگر موهای نازک، صاف و کوتاهی دارید، باید یک سشوار با وات کم بخرید. اگر موهای ضخیم، بلند و مجعد دارید به یک سشوار با وات بالا نیاز دارید. کویل فلزی نیکروم برای گرم کردن در سشوار استفاده می شود. ترکیب فلزات نیکل و کروم این فلز را تشکیل می دهند. علیرغم بی اثر بودن در برابر گرما، فلز نیکل معمولاً در توسترها و سشوارها به عنوان فلز گرمایش استفاده می شود. هنگامی که گرما ناهموار است، کویل های حرارتی فلزی می توانند موهای شما را بسوزانند. سشوارهای سرامیکی، تورمالین و تیتانیومی گرمای یکنواخت تولید می کنند و از آسیب دیدن موهای شما جلوگیری می کنند.آنها همچنین موهای شما را درخشان و زیبا می کنند.

بهترین مقالات
پلیس لندن معاون جدید رئیس جمهور را معرفی کرد

با استفاده از این سشوار باد خروجی به سمت تمرکز می رود تا موها هم خشک و هم حالت دهند. برای دسته سشوار از پلاستیک و برای بدنه سشوار از فولاد ضد زنگ استفاده می شود. دارای سیمی به طول 135 سانتی متر است که در انتهای آن حلقه آویز دارد.همچنین دارای سشوار 1200 وات می باشد. 21 سانتی متر و 574 گرم آن وجود دارد. این محصول ساخت ایتالیا است و کیفیت بالایی دارد. سشوار جانسون مدل فوق العاده 1200 وات ساخت ایتالیا و روی دسته آن تعبیه شده است.توانایی فرد برای تمرکز روی یک نقطه خاص در داخل مو را نیز می توان با سری متمرکز کننده باد خروجی این مدل افزایش داد. نصب و جداسازی این سری بسیار آسان است، کافی است کمی آن را فشار دهید و با عقب کشیدن آن از سشوار جدا شوید. جنس استیل بدنه آن زیبایی منحصربفردی به آن بخشیده و در مقایسه با نمونه های پلاستیکی بسیار مقاوم است. در مواقعی که از سشوار جانسون استفاده نمی کنید، می توان دسته را از حلقه های روی دیوار آویزان کرد.