قاضی میشیگان دادخواست مبارزات انتخاباتی ترامپ در مورد دسترسی به آرا را رد کرد

خبر

آخرین:

  • رای کالج انتخاباتی برای بایدن 253 ، و برای ترامپ 214 است.
  • ناظر انتخابات می گوید هیچ مدرکی در مورد ادعاهای کلاهبرداری ترامپ وجود ندارد.
  • قضات میشیگان ، جورجیا دادخواست های انتخاباتی ترامپ را رد می کنند.
  • همه نتایج انتخابات ایالات متحده را هنگام ورود بدست آورید.
  • چگونه دانشکده انتخابات تعیین می کند چه کسی ریاست جمهوری آمریکا را به دست می آورد.
  • می خواهید در مورد انتخابات ایالات متحده بدانید؟ برای ما از طریق [email protected] ایمیل ارسال کنید.

یک قاضی میشیگان ، دعوی مبارزات انتخاباتی ترامپ را در یک اختلاف بر سر اینکه آیا رقیبان جمهوری خواه به اداره آرا abs غایب دسترسی داشته اند ، رد کرد. در این دادخواست ، وزیر امور خارجه ، جوزلین بنسون ، دموکرات ، اجازه شمارش آرا غایب را بدون تیم های ناظران دو حزب و همچنین رقیبان داده بود.

قاضی سینتیا استیونز گفت که این دادخواست اواخر بعد از ظهر چهارشنبه ، درست چند ساعت قبل از شمارش آخرین آرا was ، تشکیل شد. وی همچنین گفت که متهم شخص اشتباهی بود که شکایت کرد زیرا تدارکات شمارش آراot محلی را کنترل نمی کند ، حتی اگر رئیس انتخابات ایالتی باشد.

بیشتر این اختلافات مربوط به مرکز TCF در دیترویت بود که معترضان طرفدار ترامپ هنگام شمارش آراots غایب جمع شدند.

قاضی در جورجیا نیز اواخر روز چهارشنبه دادخواست مربوط به رای گیری در آن ایالت را رد کرد. مشخص نبود که آیا هر یک از مانورهای قانونی مبارزات انتخاباتی ترامپ بر سر رای گیری منجر به تغییر رقابت به نفع وی می شود. بعد از ظهر پنجشنبه ، کمپین اعلام کرد که دادخواست دیگری ، این بار علیه هیئت رئیسه فیلادلفیا ، که خواستار صدور دستور برای جلوگیری از شمارش آرا است ، مگر اینکه ناظران جمهوریخواه حضور داشته باشند ، آغاز شده است.

در همین حال ، جو بایدن ، نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ، با بدست آوردن پیروزی در میدان جنگ “دیوار آبی” ویسکانسین و میشیگان ، به 270 رأی کالج انتخاباتی مورد نیاز برای حمل کاخ سفید نزدیک شد و راه دونالد ترامپ ، رئیس جمهور آمریکا را تنگ کرد.

پیروزی های بایدن در ایالت های Great Lake (دریاچه های بزرگ) او را با 253 رأی انتخاباتی به ارمغان آورد ، در حالی که ترامپ 214 رأی دارد.

بایدن همچنین در نوادا و آریزونا برتری کمی دارد ، در حالی که ترامپ در حال شمارش آرا advantage ناچیز خود در ایالت های پنسیلوانیا و جورجیا بود ، زیرا شمارش آرا-و نامه های غیر حضوری محاسبه می شد. آسوشیتدپرس و فاکس نیوز آریزونا را برای بایدن فراخوانده اند ، اما سی بی سی نیوز همچنان تماس با آن را بسیار نزدیک می داند و منتظر تصمیم گیری است.

بهترین مقالات
یک گوشی هوشمند 5G سطح مبتدی که اکثر کادرهای صحیح را علامت می‌زند - اخبار فناوری، فرست پست

بایدن بعد از ظهر پنجشنبه با شمارش آرای نهایی خواستار آرامش شد.

وی از ویلمینگتون ، دل گفت: “دموکراسی گاهی کثیف است.” گاهی اوقات نیز به کمی صبر نیاز دارد.

و او تکرار کرد که احساس خوبی درمورد موقعیت ها دارد و اطمینان دارد که وقتی شمارش کامل شود برنده خواهد شد.

بایدن که میلیون ها آرا هنوز در جدول بندی نشده است ، بیش از 71 میلیون رأی آورده بود که بیشترین رأی در تاریخ ایالات متحده است.

تماشا کنید | بایدن می گوید احساس خوبی درمورد موقعیت ها دارد:

جو بایدن ، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ، آمریکایی ها را به صبر و آرامش فرا می خواند ، زیرا شمارش آرا final نهایی در ایالت های حیاتی بسیار مهم انجام می شود. 1:14

از بعدازظهر پنجشنبه ، مقامات ایالتی آریزونا گفتند که حدود 450،000 برگ آرا هنوز برای شمارش باقی مانده است ، در حالی که یک مقام انتخاباتی در جورجیا گفت که هنوز بیش از 47،000 رای شمارش نشده است.

گابریل استرلینگ ، مدیر سیستم رای گیری در آتلانتا گفت: “تلاش در اینجا این است که اطمینان حاصل کنیم که آرا legal قانونی همه به درستی شمرده شده و نتایج واقعی بازتاب دهنده هدف رای دهندگان است.” “این انتخابات نزدیک به ما نیاز دارد که کوشا باشیم و اطمینان حاصل کنیم که همه کارها را به درستی انجام می دهیم.”

ترامپ در کارولینای شمالی نیز به برتری ناچیز پیوست ، و این یکی دیگر از پیروزی های ضروری وی است. ترامپ برای پیروزی باید ایالاتی را که هنوز در آن جلوتر بود به دست آورد و از آریزونا یا نوادا پیروز شود و از تبدیل شدن به اولین رئیس جمهور فعلی ایالات متحده که از زمان جورج دبلیو دبلیو دبلیو بوش در سال 1992 خواستار انتخاب مجدد خود را از دست داد ، خودداری کند.

مقام نوادا به ادعاهای تبلیغات انتخاباتی ترامپ پاسخ می دهد

در لاس وگاس ، متحدان ترامپ بدون مدرک ادعا کردند که در شهرستان پر جمعیت کلارک ، که شامل این شهر است ، بی نظمی در رای گیری صورت گرفته است. دادستان كل سابق نوادا ، آدام لاكالت ، یك جمهوری خواه گفت كه در دادگاه فدرال طرح دعوی می شود تا از قاضی بخواهد “شمارش آرا impro نامناسب را متوقف كند”.

بهترین مقالات
پس از لغو بیل 124، پرستاران بیمارستان انتاریو حقوق بیشتری دریافت کردند

روز پنجشنبه ، جو کلاریا ، مسئول انتخابات ، در منطقه کلارک ، نوساز ، به خبرنگاران گفت ، “ما از هر گونه آراots نامناسب که در حال پردازش است آگاهی نداریم.” وی گفت که شمارش آهسته است زیرا امسال تعداد آرا-پستی بسیار بیشتر از انتخابات قبلی است و سرویس پستی ایالات متحده به تحویل کلیه برگه های رای گیری از 3 نوامبر یا قبل از آن تا 10 نوامبر ادامه خواهد داد.

تماشا کنید | مقام کلارک کانتی توضیح می دهد که چرا شمارش کندتر از حد معمول است:

جو کلوریا ، مسئول انتخابات در کلارک کانتی ، توضیح می دهد که چرا شمارش آرا در ایالت وی ، که شامل لاس وگاس است ، طولانی شده است. 1:06

باب بائر ، مشاور ارشد مبارزات انتخاباتی بایدن ، دعاوی مختلف ترامپ را “غیر شایسته” خواند و برای تضعیف یکپارچگی روند انتخابات طراحی شده است.

در جورجیا ، قاضی دادرسی متفاوت حزب جمهوری خواه آن ایالت و مبارزات انتخاباتی ترامپ را که از او خواسته بود اطمینان حاصل کند که یک شهرستان ساحلی به دنبال قوانین ایالتی در مورد پردازش آرای غایب است ، رد کرد.

جیمز باس ، قاضی دادگاه عالی شهرستان چاتهام در پایان جلسه رسیدگی تقریباً یک ساعته توضیحی در مورد تصمیم خود ارائه نداد. این شهرستان شامل شهر ساوانا به شدت دموکراتیک است.

تماشا کنید | نتیجه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ناشناخته مانده است:

الن مائورو از CBC آخرین روز را از واشنگتن در رقابت برای کاخ سفید دو روز پس از رای گیری دریافت کرده است. 4:42

دادگاه تجدیدنظر در پنسیلوانیا روز پنجشنبه دستور داد كه به مقامات مبارزات انتخاباتی ترامپ اجازه داده شود با دقت بیشتری روند رای گیری در فیلادلفیا را مشاهده كنند. در همین حال ، بازشماری آرا در ایالت ویسکانسین ، از نظر تاریخی ، تنها با چند صد رأی ، آرا changed را تغییر داده است. بایدن با هدایت بیش از 20،000 رأی از تقریباً 3.3 میلیون شمارش شده.

ناظر انتخابات می گوید هیچ مدرکی بر ادعاهای ترامپ وجود ندارد

رئیس یک هیئت بین المللی نظارت بر انتخابات ایالات متحده گفت که تیم وی هیچ مدرکی برای حمایت از ادعاهای ترامپ در مورد ادعای تقلب در رابطه با آرای غیابی از طریق پست ندارد.

مایکل گئورگ لینک ، یک قانونگذار آلمانی که رئیس یک مأموریت ناظر سازمان امنیت و همکاری در اروپا (OSCE) است ، روز پنجشنبه به پخش کننده تلویزیونی عمومی آلمان در rbb گفت که “در روز انتخابات خود ما نمی توانیم تخلفی ببینیم” در مراکز رای گیری ایالات متحده که آنها بازدید کرده اند.

بهترین مقالات
تاریخچه شرکت آدیداس/ ادیداس Adidas و نحوه تشکیل آن

تماشا کنید | هیچ استاد قانونی برای جلوگیری از شمارش آرا vote وجود ندارد ، استاد حقوق می گوید:

استیو مولروی ، استاد دانشگاه دانشگاه ممفیس می گوید که شمارش مجدد آرا در ایالات متحده امری عادی است اما متوقف کردن شمارش آرا در هر ایالت مانع قانونی قابل توجهی برای رئیس جمهور دونالد ترامپ خواهد بود. 6:35

لینک گفت که او از ادعای ترامپ در مورد تقلب در آراal پستی “بسیار متعجب شده است” زیرا ایالات متحده سابقه طولانی در این روش رأی دادن به قرن نوزدهم دارد. سازمان امنیت و همکاری مستقر در وین ، که ایالات متحده یکی از اعضای آن است ، در تمام کشور های عضو خود مأموریت های ناظر را در انتخابات مهم انجام می دهد.

لینک به rbb گفت: “ما این موضوع را بررسی کردیم. هیچ نقضی در قوانین مشاهده نکردیم.” وی گفت که نه ناظران انتخابات ایالات متحده و نه رسانه ها هیچ شواهدی از تقلب پیدا نکردند ، اگرچه تیم OSCE در روز چهارشنبه نگرانی های طولانی مدت در مورد حق رای دادن برخی از رای دهندگان و اثرات مخدوش قوانین مالیه تبلیغات انتخاباتی را تکرار کرد.

ترامپ با استفاده از خوراک توییتر خود به دروغ ادعای پیروزی در چندین ایالت مهم کرد و نظریه های توطئه بی اساس در مورد دستاوردهای دموکرات ها را به عنوان جداول آرا غایب و اوایل ، تشدید کرد.

او روز پنجشنبه دوباره در توییتر وزن گرفت و نوشت: “شمارش را متوقف کنید!” توییتر بعداً یک توییت متفاوت ترامپ را به عنوان مورد مناقشه و احتمالاً گمراه کننده پرچم گذاری کرد. ترامپ در توئیتر خود نوشت: “هر رأیی که پس از روز انتخابات وارد شود شمرده نخواهد شد”.

چندین ایالت اجازه می دهند آراed پستی پس از روز انتخابات پذیرفته شوند ، به شرطی که در تاریخ سه شنبه برای علامت گذاری پست ثبت شود. این شامل پنسیلوانیا است ، در صورتی که برگه های رایانه ای که تا 3 نوامبر به آنها علامت گذاری شده است ، می توانند در صورت ورود حداکثر سه روز بعد پذیرفته شوند.

تماشا کنید | پروفسور سیاست ایالات متحده ادامه می دهد: ترامپ تسلیم نخواهد شد.

اسکات لوکاس ، استاد سیاست آمریکایی در دانشگاه بیرمنگام ، معتقد است مهم نیست که در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا چه اتفاقی می افتد ، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا تسلیم نمی شود و این خطر جدی را برای کشور به همراه خواهد داشت. 1:21


می خواهید در مورد انتخابات ایالات متحده بدانید؟ برای ما از طریق [email protected] ایمیل ارسال کنید.