یک Strathroy ، Ont. مرد شبکه لگو خبر خود را آجر به آجر ساخت

خبر

بسیاری از ما به دلیل انتخابات بی سابقه ایالات متحده که نتایج آن چنان تماس نزدیک بوده است که شمارش آرا برای روزها طولانی شده است ، همراه با پوشش خبری بدون نفس ، خواب خود را از دست می دهیم.

جان برنان یک مشاور شهری در استراتروی ، انتهای آنتالیا ، و معلم بازنشسته تاریخ دبیرستان است. تماشای اتفاقات عمده انتخابات ایالات متحده طی هفته گذشته دو بزرگترین علاقه وی را بهم پیوسته است.

مانند بسیاری از ما ، برنان با وفاداری تماشا کرده است تا ببیند چه کسی برنده را نشان می دهد ، اما بر خلاف بسیاری از ما ، برنان در حال شکست دادن یک یا دو مشت اضطراب از یک بیماری همه گیر و یک انتخابات آجر به آجر از طریق مجموعه شبکه Lego News است.

وی گفت: “من فکر می کنم این یک استرس زدائی عالی است. من فکر می کنم رویکرد غریب به چیزهای جدی گاهی اوقات می تواند آنها را در منظر قرار دهد.” “این به من کمک می کند فرهنگ سیاسی در ایالات متحده را بهتر درک کنم.”

جان برنان گفت که او از لگو استفاده می کند که سه فرزند بزرگ خود را هنگامی که خارج شدند ، پشت سر گذاشتند. وی گفت: “آنها آن را پس نمی گیرند.” (کالین باتلر / اخبار CBC)

مجموعه اخبار Lego News برنان ، همراه با نقشه “کالج elegotoral” از ایالات متحده ، همچنین میز تحریریه را در اختیار خبرنگاران لگو قرار می دهد که چه کسی برنده و چه کسی مسابقه را از دست داده است.

وی گفت: “راه یادگیری چیزی آموزش آن است.” “شما واقعاً آن را درونی می کنید و درک خود را متبلور می کنید ، دانشی را که در حال حاضر دارید دوباره مرتب می کنید و می بینید که همه ارتباط آن با یکدیگر چیست.”

“من با دانش آموزان دبیرستانی خود اشتیاق پیدا کردم – اگر آنها می توانستند ببینند که من اخراج شده ام و از آن لذت می برم ، آنها فکر کردند ،” خوب ، شاید چیزی برای این وجود داشته باشد. ”

“من باید دانش آموزان کلاس خود را سرگرم کنم و شما باید یک راه سرگرم کننده برای یادگیری چیزها پیدا کنید. اینگونه است که من در دوران بازنشستگی خود یاد می گیرم و از آن لذت می برم.”

برنان گفت با ایجاد نقشه ، او آموخته است كه برخی از ایالت ها ، مانند مین و نبراسكا ، آرای انتخاباتی خود را تقسیم می كنند ، در حالی كه سایر ایالت ها ، مانند تگزاس ، به طور سنتی به جمهوری خواهان رأی می دهند.

انتخابات سال 2020 یکی از پرتنش ترین انتخابات در تاریخ ایالات متحده بوده است ، کشوری به شدت تقسیم شده و پر از احساسات خام ، نام آور و اتهامات هر دو طرف.

جان برنان یک مشاور شهری و یک معلم بازنشسته تاریخ دبیرستان است که در Strathroy ، Ont زندگی می کند. (کالین باتلر / اخبار CBC)

برنان گفت که ساختن دنیای لگو خود که در آن همان انتخابات برگزار می شود ، به آرامش انرژی همراه با سیاست امروز آمریکا کمک کرده است ، جایی که به نظر می رسد هر دو طرف فرسنگ ها فاصله دارند.

وی گفت: “من فکر می کنم اگر همه فقط کمی وقت بگذارند و بیشتر تلاش کنند تا بفهمند چه اتفاقی می افتد تا اینکه مرتباً با احساسات واکنش نشان دهند ، فشار از هر دو طرف کاهش می یابد.”

“شاید ما می فهمیدیم که چیزهای بیشتری وجود دارد که ما را متحد می کند تا اینکه ما را از هم جدا کند.”