1 مورد مرگ و نیم مورد جدید COVID-19 در منطقه لندن

خبر

یک زن در حدود 90 سالگی در اثر ویروس کرونا در لندن درگذشت زیرا این استان همچنان شاهد پرونده های تقریباً 1000 ساله و افزایش بستری در بیمارستان است.

واحد بهداشتی میدلکس لندن (MLHU) گزارش داد که چهار نفر آزمایش مثبت داشته اند که دو نفر آنها جوانان زیر 19 سال هستند. بهداشت عمومی جنوب غربی دارای دو نفر با آزمایشات مثبت بود.

این اعداد در مقایسه با تورنتو ، که 350 مورد را ثبت کرده است ، و مناطق دیگری که دو رقمی هستند ، مانند همیلتون و اوتاوا ، کم است.

در همین حال ، MLHU روز پنجشنبه گفت پیرزنی 95 ساله در لندن درگذشت. بر اساس وب سایت واحد بهداشت ، او در مراقبت های طولانی مدت یا در یک خانه بازنشستگی زندگی نمی کرد.

در حال حاضر 52 مورد فعال در لندن-میدلکس و 46 مورد در منطقه بهداشت عمومی جنوب غربی وجود دارد که شامل شهرستانهای وودستاک ، سنت توماس و آکسفورد و الگین است.

اکثر موارد مثبت در حوزه قضایی اخیر در آیلمر ، شهری است که وضعیت اضطراری پیش از اعتراض ضد قفل و ماسک در آخر هفته اعلام شده است.

برگزارکنندگان آن را “رالی آزادی” می خوانند و جمعه شب میزبان آتش سوزی هستند و به بازدیدکنندگان خارج از شهر اسکان در خانه های محلی را ارائه می دهند.

رزرو آنلاین در کارلینگ

مراکز ارزیابی COVID در منطقه لندن همچنان صدها مورد جذب دارند. چهارشنبه ، 195 نفر در مرکز کارلینگ سواب داده شدند ، در حالی که 329 نفر به اوکریج رفتند.

بهترین مقالات
باربری تهران+ لیست باربري های مجاز تهران

MLHU روز پنجشنبه اعلام کرد از 10 نوامبر رزرو آنلاین در کارلینگ را آغاز کرده و سیستم بلیط موجود را متوقف می کند.