2- شعلههای اجاق گاز روشن نمیشود

خبر

برای دریافت خدمات باکیفیت بالا و در سریعترین زمان ممکن با تعمیرگاه کاراسان تماس بگیرید. برای تعمیرات اجاق گاز باید اجزای این محصول به خوبی بررسی شود؛ از جمله شیرها، نازلها، محفظه یا لولههای رابط، مشعلها، شمعک (پیلوت)، ترموکوپل، فندک، ترموستات و … همانطور که میدانید شعله گاز برای سوختن نیاز به هوا (اکسیژن) دارد. برای تغییر مقدار هوا ، پیچ تنظیم کننده مخلوط هوا را شل کنید و صفحه مخلوط کن را تغییر دهید تا اندازه سوراخ های محفظه مخلوط کن تغییر کند و هوای بیشتر یا کمتری وارد محفظه شود. یک دلیل ساده برای این مشکل، مسدود شدن سوراخ خروج گاز است.

اجاق گاز پیلوت یکی از برندهای اجاق گاز در بازار است که کیفیت خوبی دارد. اجاق گاز پادیسان یکی از برندهای خوب اجاق گاز است که کیفیت خوبی در کارکرد دارد. نمایندگی تعمیرات و خدمات اجاق گاز با بهره گیری از نیروهای جوان و دوره دیده و متخصص در خدمت شما مشتریان محترم هستند این متخصصین ماهر با موتور سیکلت مسیر را طی نموده تا در کمترین زمان ممکن در خدمت شما باشند و دیگر نیازی نیست اجاق گاز خود را از منزل خارج نمایید که خود این حمل بار درد سرهای خود را داراست این نمایندگی تعمیرات اجاقگاز با اعزام تکنسین های ماهر به منزل یا محل کار شما، این درد سر را حذف کرده و فقط با یک تماس مشکل اجاق گاز شما حل خواهد شد .

۶ -از سر رفتن غذا ، بر روي اجاق جلوگیري نمایید. ۵ -پس از نصب اجاق ، با کف صابون محل اتصال ، دو سر شیلنگ را از نظر نشت گاز تست نمایید. یا به عبارتی چرا فندک اجاق گاز جرقه نمیزند، در ادامه این مطلب، در مورد خرابی فندک و نحوه تعمیر آن مواردی ذکر شده است.

بهترین مقالات
خرید یونیت هیدرولیک ( پاورپک هیدرولیک ) - هیدرولیک نادری

در هنگام تعمیر این محصول باید به این نکته توجه ویژه ای شود که اجاق گازها انواع گوناگونی(رومیزی، تو کار و مبله) دارند، برخی با فر طراحی شده اند و برخی بدون فر؛ حتی تعداد شعله ها و نحوه روشن و خاموش شدن شعله های هر اجاق گاز با هم متفاوت است. تعمیرات اجاق گاز باید توسط متخصین ویژه و کاربلد انجام شود، زیرا این محصول ساختاری خاص و جداگانه دارد. این مسئله توسط یک تعمیرکار حرفه ای تعمیر اجاق گاز برقی به راحتی حل می شود. ما در این مقاله میخواهیم همه چیز در مورد تعمیر اجاق گاز را برایتان توضیح دهیم؛ از آموزش تعمیر اجاق گاز گرفته تا راه و چاه مراجعه به تعمیرکار کار ترموکوپل اجاق گاز ماهر.