500 هزار دلار برای ابتکارات ضد نفرت در لندن در آستانه سالگرد حمله کامیون در نظر گرفته شده است

خبر

دولت استانی انتاریو 500000 دلار برای شهر لندن سرمایه گذاری کرده است تا مقامات آن را تلاشی برای کمک به مبارزه با نفرت و نژادپرستی در جامعه می نامند.

این سرمایه گذاری نیم میلیون دلاری توسط وزارت شهروندی و چندفرهنگی ارائه شده است و برای کمک به شهر برای راه اندازی کمپین آموزشی عمومی به همراه کتابخانه آنلاین منابع ضد نفرت استفاده خواهد شد.

این پول که امروز توسط مایکل فورد، وزیر شهروندی و فرهنگی، شهردار جاش مورگان و دیگران اعلام شد، در آستانه دو سالگی حمله کامیونی در سال 2021 که منجر به کشته شدن چهار عضو خانواده افضل در 6 ژوئن شد، به دست می آید.

“در حالی که به سالگرد دو سالگی حمله تروریستی لندن نزدیک می شویم، می خواهم از شورای ملی مسلمانان کانادا و شهر لندن برای رهبری و مشارکت آنها در توسعه طرح هایی برای رد نفرت در همه اشکال آن و ترویج مشارکت تشکر کنم.” گفت فورد.

مسجد مسلمانان لندن
مسجد مسلمانان لندن (مرام حجازی/سی بی سی)

ابتکاراتی که قرار است از این پول استفاده شود، با هدف افزایش آگاهی در مورد تأثیرات نفرت، و راهبردهایی برای شناسایی و مقابله با نفرت کار خواهد کرد.

کمپین آموزش عمومی در پلتفرم های دیجیتال و همچنین چاپی پخش خواهد شد. به گفته مقامات، منابع ضد نفرت که به صورت آنلاین یافت می شوند شامل راهنماها، فیلم ها و نکاتی برای تماشاچیانی است که شاهد اعمال و حوادث نفرت انگیز هستند.

مورگان در این اعلامیه گفت: “لندن متعهد به پرورش جامعه ای است که نفرت را رد می کند و فراگیر بودن را می پذیرد. ما نه تنها باید علیه نفرت صحبت کنیم، بلکه باید اقداماتی قاطع و ملموس نیز انجام دهیم.”

این بودجه علاوه بر اعلامیه اخیر دولت استانی مبنی بر کمک هزینه 10,000 دلاری برای کمک به گروه‌های مذهبی، فرهنگی و بومی برای تامین امنیت در برابر خرابکاری و حوادث ناشی از نفرت می‌آید.