Google به زودی ابزارک های جدیدی را برای Gmail ، Google Drive و Fit برای کاربران iOS راه اندازی می کند – اخبار فناوری ، Firstpost

خبر | No comments

برنامه های شاخص Google برای iOS از نظر ابزارک های مفید جدید به روزرسانی شده اند. در حالی که google در حال انتشار ابزارک های جدید برای است Gmail ، Google Drive و مناسب در حال حاضر ، این شرکت قول داده است که ابزارک های Google Calendar و Chrome نیز در راه هستند. در یک پست وبلاگی که در 19 نوامبر منتشر شد ، Luke Wroblewski ، مدیر iOS در Google ، گفت موارد اضافی کار با دستگاه iOS را با استفاده از هرگونه کار انجام می دهد گوگل برنامه بسیار آسان تر است. به عنوان مثال ، کاربران می توانند ایمیل جدیدی بسازند ، ایمیل های خوانده نشده را مرور کرده و در آن جستجو کنند جیمیل در یک پنجره کوچک و کوچک بدون نیاز به باز کردن برنامه در iPhone خود. برای استفاده از ابزارک ها ، کاربران باید برنامه های بارگیری شده از فروشگاه برنامه اپل.

  Google به زودی ابزارک های جدیدی را برای Gmail ، Google Drive و Fit برای کاربران iOS راه اندازی می کند

ابزارک های جدید

جدا از جیمیل، اکنون جدید است راندن ویجت به کاربران امکان می دهد با یک ضربه به پرونده هایی که به احتمال زیاد به آنها نیاز دارند دسترسی پیدا کنند. همچنین ، می توانید هر فایلی را از صفحه اصلی خود جستجو کنید. در صورت Google Fit، تعداد مراحل انجام شده در طول هفته و نقاط قلبی شما در صفحه ویجت ظاهر می شود.

گوگل در مورد ابزارک های آینده گفت که ابزارک Calendar قرارهای ملاقات مهم را در صفحه اصلی نمایش می دهد. این احتمالاً در هفته های آینده شروع به پخش می کند. ویجت برای Chrome در اوایل سال آینده میلادی منتشر خواهد شد و به شما اجازه می دهد تا کاربران یک برگه جدید یا برگه ناشناس ، جستجوی صوتی و اسکن کد QR را باز کنند – همه از تب ویجت. همچنین کاربران می توانند دسترسی سریع به جستجو داشته باشند.

کاربران باید صفحه اصلی آیفون یا iPad خود را فشار داده و نگه دارند و سپس بر روی دکمه “+” کلیک کنند تا به کتابخانه ابزارک دسترسی پیدا کنند. پس از یافتن ابزارک مطلوب ، کاربران می توانند ابزارک ها را به همراه تغییر اندازه آنها اضافه کنند.

در ماه سپتامبر ، Google همچنین یک ابزارک برای جستجوی گوگل برنامه در iOS.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>