LHSC در مورد موارد COVID-19 در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی ساکت است

خبر | No comments

مدیران مرکز علوم بهداشتی لندن (LHSC) از اظهارنظر درمورد تعداد زیادی از موارد COVID-19 در میان کارکنان آن خودداری می کنند اما نمایندگان اتحادیه حرفی برای گفتن دارند.

یک یادداشت داخلی از رئیس پل وودز این هفته به همه کارکنان بیمارستان ، این مشکل را تشریح کرد ، برخی رفتارها را گوشزد کرد و تهدید به مجازات انتظامی ، حداکثر تا پایان کار ، در صورت عدم رعایت دستورالعمل های بهداشت عمومی برای جلوگیری از شیوع ویروس.

LHSC در حال حاضر در حال بررسی است که آیا بیش از 50 کارمند در معرض ویروس قرار گرفته اند یا خیر. طبق وب سایت بیمارستان که آخرین بار روز پنجشنبه به روز شد ، پانزده نفر آزمایش مثبت داده اند.

در یادداشت مدیر عامل شرکت برخی از کارمندان متهم شده است که هنگام غذا خوردن ماسک خود را برای وعده های غذایی برداشته و با همکاران خود فاصله فیزیکی ندارند و باعث انتقال ویروس از کارکنان به کارمندان دیگر می شود.

یادداشت داخلی برای کارمندان LHSC ارسال شده است. (ارسال شده)

ماریا مک فادن نماینده اتحادیه LUINA Local 1059 است که بیش از 400 کارگر از جمله پرسنل نگهبانی را نمایندگی می کند.

وی گفت که پیام تکرار اهمیت پیروی از پروتکل های ایمنی COVID-19 را درک می کند ، اما پیشنهاد می کند وودز قبل از گرفتن لحنی اتهامی ، باید طرح بیمارستان را بررسی کند.

مک فادن گفت: “من فکر می کنم اگر پل وودز بسیار نگران انتقال کارکنان است ، پس باید اطمینان حاصل کند که آنها در کافه تریا یا هر مکان دیگری که برای غذا خوردن در نظر گرفته شده باشد ، توانایی فاصله گرفتن از کارکنان را دارند.”

فضا در LHSC در هفته های اخیر مسئله ای بوده است ، به طوری که ساکنان روانپزشکی پس از قرار گرفتن در معرض COVID-19 در یک اتاق کار مشترک در ماه اکتبر تهدید به ترک کار می کنند.

پزشکان در نامه ای به رهبری LHSC ، اتاق کار را یک خطر شغلی خواندند زیرا فاصله اجتماعی از آن غیرممکن بود. آنها در آن زمان گفتند “سرکوب نهادی” تلاش آنها برای حمایت از محیط کار امن تر و “بی توجهی بی پروا به استانداردهای مراقبت از بیمار و زندگی کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم” وجود داشته است.

LHSC از آن زمان مسئله فضا را در آن بخش حل کرده است.

‘بدون شرح’

CBC News درخواست مصاحبه با رئیس LHSC ، پل وودز را داشت. با این حال ، دپارتمان ارتباطات سازمان اعلام کرد که هیچ توضیحی در مورد یک ایمیل داخلی نخواهد داد.

این پیشنهاد برای بحث در مورد پروتکل های ایمنی در بیمارستان در برخی از نقاط در آینده ، شیوه هایی که از زمان شیوع همه گیر توسط CBC News به خوبی گزارش شده است.

پیتر برگمانیس ، رئیس رئیس ائتلاف بهداشت انتاریو در لندن ، متعجب نیست که LHSC ساکت است.

وی گفت: “این یک پاسخ معمول از طرف LHSC بوده است. این رازداری قاطع وجود دارد.” “این یک مسئله بهداشت عمومی است. این یک مسئله داخلی نیست. هیچ دلیلی برای پنهان کردن اطلاعات از مردم وجود ندارد.”

این هفته ، CBC گزارش داد که بازدیدهای بیمارستان از ER تقریباً به نصف در انتاریو کاهش یافته است ، زیرا بیماران ترس از ابتلا به COVID-19 دارند. LHSC از روز پنجشنبه 11 بیمار مبتلا داشت.

سوالات مربوط به LHSC

مک فادن گفت که اعضای وی می پرسند که آیا می توان به دلیل برداشتن ماسک خود برای نوشیدن آب در هنگام شیفت ، تنبیه کرد.

وی همچنین می خواهد بداند که بیمارستان در حال ردیابی اصطلاحاً انتقال کارمندان به کارمندان است ، زیرا به کارمندان گفته شده است که برنامه COVID Alert کانادا را خاموش کنند که در صورت تماس نزدیک با فرد آلوده به افراد ، آنها را مطلع می کند.

“من نمی دانم چگونه. چگونه آنها ردیابی را تمرین می کنند؟ چگونه آنها به این نتیجه رسیده اند؟” او گفت.

دلسوزی نشان دهید

مک فادن و برگمانیس دوست داشتند پیام مثبت تری از طرف دولت ارسال شود.

مک فادن گفت: “هنگامی که افراد یادداشت هایی دریافت می کنند که می گوید اگر آنها از پروتکل پیروی نکنند ، انضباط می تواند شامل فسخ باشد ، این چیز مثبتی نیست.”

برگمانیس گفت: “ما تقریباً یک سال از این بیماری همه گیر عبور می کنیم.” “من کاملا مطمئن هستم که این کارگران ضعیف احساس می کنند ،” گوش کن ، من حتی نمی توانم از کودک مراقبت کنم. من نمی توانم وقت کافی را با خانواده خودم بگیرم. و اکنون من مانند یک کودک تعبیر شده ام. “”

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>