M1 دارای 8 هسته GPU ، 4 هسته برای عملکرد ، 4 هسته برای بهره وری است – اخبار فناوری ، Firstpost

خبر

جدیدترین و جدیدترین ابزارهای فناوری را به صورت آنلاین در Tech2 Gadgets بیابید. اخبار فناوری ، بررسی ابزارها و رتبه بندی ها را دریافت کنید اسباب بازی های معروف از جمله لپ تاپ ، تبلت و مشخصات موبایل ، ویژگی ها ، قیمت ها ، مقایسه.

اپل امروز سومین رویداد راه اندازی سال خود را برگزار می کند. این رویداد که “یک چیز دیگر” نامیده می شود ، قرار است از ساعت 10 صبح PST یا 11:30 بعد از ظهر IST شروع شود و به صورت مستقیم در صفحه رویدادهای اپل و کانال رسمی آن در YouTube پخش خواهد شد. در اینجا این است که چگونه می توانید پخش مستقیم جریان را تماشا کنید امشب در این رویداد ، اپل اولین MacBook های خود را که دارای چیپست سیلیکون مبتنی بر ARM است معرفی می کند. سیب ابتدا اعلام شد در مورد لپ تاپ های جدید مبتنی بر ARM در WWDC 2020 در ماه ژوئن.

  اپل MacBook رویداد راه اندازی 2020 به روز رسانی زنده: M1 دارای 8 هسته GPU ، 4 برای عملکرد ، 4 برای بهره وری است

تصویر نمایندگی

رویداد راه اندازی اپل: آنچه انتظار می رود

طبق هر گزارشی توسط بلومبرگ، اپل احتمالاً یک مک بوک ایر 13 اینچی ، یک مک بوک پرو 13 اینچی و یک مک بوک پرو 16 اینچی را به بازار عرضه خواهد کرد. تمام این محصولات احتمالاً توسط تراشه های سیلیکون اپل تأمین می شوند. این گزارش همچنین نشان می دهد که فاکسکان ، که به آن Hon Hai Precision Industry Co نیز گفته می شود ، اکنون دو لپ تاپ کوچک Mac را مونتاژ می کند و Quanta Computer Inc از بزرگتر MacBook Pro مراقبت می کند. این گزارش همچنین اشاره می کند که لپ تاپ های آینده با هیچ تغییر قابل توجهی در طراحی همراه نخواهند شد.

طبق این گزارش ، اولین چیپست Mac توسط اپل بر اساس تراشه A14 ساخته خواهد شد که در آخرین نسخه آیفون 12 و iPad Air قرار دارد.

آ گزارش توسط نیکی آسیا نشان داد که اپل قصد دارد 2.5 میلیون لپ تاپ MacBook را که از چیپ ست های داخلی مجهز هستند تا سال 2021 تولید کند.