Meals on Wheels در سادبری، اونت دیجیتالی می شود. با برنامه جدید برای مسیرهای رانندگان

خبر

وعده های غذایی روی چرخ در سادبری، اونت. به گفته مدیر اجرایی آن، اپلیکیشن جدیدی را برای کارمندان و داوطلبان راه اندازی کرده است که می تواند شیوه انجام مسیرهای خود را «انقلابی» کند.

Shannon Ketchabaw، مدیر اجرایی، گفت که این سازمان از نزدیک با توسعه دهندگان نرم افزار در جنوب انتاریو برای ساخت اپلیکیشنی کار می کند که آنها را از سیستم کاغذی فعلی خود برای برنامه ریزی مسیر دور می کند.

در حال حاضر، Ketchabaw گفت رانندگان با این سازمان، که وعده های غذایی را به افراد نیازمند تحویل می دهند، هر کدام یک برگه کاغذی با لیست تحویل روزانه خود دریافت می کنند.

نمای نزدیک از یک برنامه ناوبری رانندگی.
برنامه جدید Meals on Wheels به رانندگان اجازه می دهد تا به ایستگاه های مسیر خود حرکت کنند. (ارسال شده توسط شانون کچاباو)

برنامه جدید این فهرست‌ها را دیجیتالی می‌کند و با مسیریابی تلفن‌ها یا ماشین‌هایشان در هنگام تحویل همگام‌سازی می‌شود.

Ketchabaw “بنابراین قرار است این سرویس را کمی کارآمدتر کند.”

Meals on Wheels (Sudbury) 75000 دلار کمک مالی از بنیاد Trillium برای ساخت این برنامه دریافت کرد.

این بنیاد در توضیح خود می گوید: “برنامه ای که تحویل وعده غذایی را دوباره تصور می کند که منجر به افزایش رضایت داوطلبان و مشتریان می شود.”

هنگام درخواست برای این وجوه، Ketchabaw گفت که آنها بررسی کردند که آیا سایر سازمان‌های Meals on Wheels قبلاً برنامه مشابهی داشتند یا خیر.

او گفت: “من نمی خواستم چرخ را دوباره اختراع کنم قبل از اینکه درخواست پول کنیم و سپس تصمیم گرفتیم که نه، اما علاقه زیادی وجود داشت.”

آنها در حال حاضر در حال آزمایش این برنامه هستند و قصد دارند ابتدا آن را با کارکنان و سپس با داوطلبان در چند ماه آینده عرضه کنند.

اگر سایر سازمان‌های Meals on Wheels قصد دارند دیجیتالی شوند، Ketchabaw گفت که اکنون که سادبری یک برنامه کاربردی دارد، مجبور نخواهند شد از صفر شروع کنند.

صبح شمال4:38Meals on Wheels در سادبری در حال آماده شدن برای راه اندازی یک برنامه جدید برای کمک به داوطلبان است

داوطلبان در Meals on Wheels در سادبری به زودی می توانند برنامه جدیدی را دانلود کنند که اطلاعاتی را برای تعیین بهترین نحوه ارائه وعده های غذایی ارائه می دهد. ما بیشتر در مورد این برنامه از شانون کچاباو، مدیر اجرایی Meals on Wheels در سادبری شنیدیم.