Snapchat چندین لنز ، برچسب و ویژگی های جشن را منتشر می کند – Technology News، Firstpost

خبر

Snapchat آخرین برنامه ای است که ویژگی های ویژه ای را پیش روی Diwali قرار داده است. در یک عرضه جهانی ، اسنپ چت لنزهای مختلفی را برای استفاده کاربران از فصل جشن به بازار عرضه کرده است. این برنامه همچنین بسته های برچسب جدید ، فیلترها و فیلترهای Bitmoji را منتشر کرده است. اسنپ ​​چت ادعا می کند جدیدترین ویژگی ها به کاربران امکان می دهد تا دیوالی را به صورت صمیمی و در عین حال مسافت ایمن را صرف کنند. Cameos با موضوع جشن و همچنین درمان Snap Map در Snapchat وجود دارد.

در یک خبرنامه مطبوعاتی ، این شرکت گفت که لنزهای ویژه توسط اعضای انجمن سازندگان رسمی لنزهای آن در سراسر جهان ایجاد شده است. در حالی که یک لنز توسط یک خالق رسمی از ایالات متحده ساخته شده است ، سازندگان دیگری از ایتالیا ، روسیه ، لیتوانی ، مراکش و نپال وجود دارد. با استفاده از واقعیت افزوده ، کاربران قادر به انجام انواع کارهای سرگرم کننده مانند “روشن کردن a دیه با انگشت خود یا انتخاب الگوهای مختلف رنگولی ”.

  Diwali 2020: Snapchat چندین لنز ، برچسب و ویژگی های جشن را منتشر می کند

لنزهای Snapchat Diwali

Snapchat می گوید که کاربران می توانند تجربه “گرفتن فانوس های شناور در آسمان و آوردن برخی از زرق و برق ها و امید به [their] محیط اطراف”.

در این نسخه ذکر شده است که Snapchatters از هرجای دیگری که دیوالی را در دنیا جشن می گیرند می تواند از این ویژگی ها بهره مند شود. برای باز کردن قفل لنزهای جدید ، کاربران باید به سادگی آنها را در برنامه جستجو کنند.

سالیا گلدستاین از ایالات متحده لنزهای ‘Diwali Lanterns’ را ایجاد کرده است که دارای فانوس ها ، دیاها و چراغ های مخصوص طراحی شده است. Jimena Depresbiteris از ایتالیا لنز ‘Lighting Up Diwali’ را منتشر کرد که در آن کاربران برای فعال کردن لنز باید ابروهای خود را بالا بکشند. ‘Be the Light’ توسط Egidijus Uckuronis از لوتانیا به معنای واقعی کلمه شما را مجسم نور می کند.

‘A Rangoli’ ساخته استیو اسنیگین از روسیه دارای چندین طرح rangoli است که می تواند در مکان های مختلف قرار گیرد. همچنین یک لنز “Happy Diwali” توسط محمد اوآهبی از مراکش ایجاد شده است که به کاربران اجازه می دهد در حوزه مجازی دیه های برنامه را روشن کنند. سرانجام ، کارون شرشتا از نپال لنز دیگری را برای شما ایجاد کرده است که از طریق تلفن شما گزینه دیه های سبک را نیز در اختیار شما قرار می دهد.