سرمربی سابق برنامه های دو و میدانی کراس کانتری دانشگاه ویندزور در 67 سالگی درگذشت

خبر

سرمربی مشهور دانشگاه ویندزور ، دنیس فایرال یا همان “بزرگ داگ” ، همانطور که شناخته شده بود ، جمعه در 67 سالگی درگذشت.

طبق اخبار منتشر شده از دانشگاه ، فایرال به مدت 30 سال مربی برنامه های دو و میدانی UWindsor Lancers بود. وی پس از مبارزه با فلج فوق هسته ای پیشرونده (PSP) – بیماری نادر تخریب مغز که بر تحرک و گفتار تأثیر می گذارد ، درگذشت.

در سال 1974 ، فایرال کار مربیگری خود را آغاز کرد ، در سال 1985 به UWindsor پیوست و تا زمان بازنشستگی در سال 2015 ماند. در آن زمان ، وی به عنوان یکی از بهترین مربیان دو و میدانی در تاریخ کانادا شناخته شد.

در حالی که در دانشگاه بود او همچنین چندین تیم ملی را مربیگری کرد و به عنوان سرمربی تیم کانادا در مسابقات دو و میدانی نوجوانان پان آمریکن 2005 در ویندزور خدمت کرد.

دنیس فایرال در اینجا در سال 2017 در دانشگاه ویندزور ، به همراه همسرش جانت و دونده ملیسا بیشاپ به تصویر کشیده شده است. (مطبوعات کانادایی / جیسون کریک)

تحت هدایت وی ، تیم کانادا بالاترین تعداد مدال را در تاریخ این رویداد کسب کرد.

فایرال همچنین مربی ملیسا بیشاپ-نریاگو ، دونده تیم کانادا ، که در المپیک 2012 بود ، دارای یک طلای 2015 بازی های Pan Am و یک نقره در مسابقات جهانی اتحادیه بین المللی فدراسیون های ورزشی (IAAF) در سال 2015 است.

فایرال در پایان کار خود ، لنسرها را به 25 قهرمانی ورزشی بین دانشگاهی کانادا ، 45 عنوان قهرمانی دو و میدانی دانشگاه انتاریو و 65 جایزه مربی سال در مسابقات دو و میدانی سال به عنوان سرمربی هدایت کرده بود.

تیم های لنسر وی همچنین از 25 قهرمانی استانی در دو و میدانی مردان و 17 قهرمانی در 25 قهرمانی گذشته در دو و میدانی زنان 22 برد داشته اند.

مدیر دو و میدانی دانشگاه مایک هیوی در یک خبرنامه گفت: “سابقه موفقیت وی ، دانشگاه ویندزور و برنامه های دو و میدانی و دو و میدانی لنسر را بر روی نقشه قرار داد. اما این چیزی نبود که وی را خاص کند.” “او سازنده و همكار متواضع و فوق العاده م effectiveثري بود. در طي سالها بر تعداد بسياري از دانشجويان ورزشكار و گروه هاي اجتماعي تاثير مثبت گذاشت كه محاسبه تعداد آنها غيرممكن بود.”

ملیسا بیشاپ و دنیس فایرال به مدت نه سال یک تیم بوده اند. در سال 2016 ، آنها برای دومین المپیک خود راهی ریودوژانیرو شدند. (ملیسا اسقف)

در فوریه 2016 ، دانشگاه حتی نام فیلد هاوس را به نام وی تغییر داد و آن را Dennis Fairall Fieldhouse نامید.

“درخت مربیگری او گسترده و عمیق است ؛ و این تأثیر سالها ادامه خواهد داشت. وقتی با دنیس ملاقات کردید ، همیشه احساس بهتری داشتید. او احساس خوبی به شما داد. این هدیه او بود. ما خوش شانس بودیم که او را به عنوان یک همکار “، گفت هوی.

بهترین مقالات
موس کری اولین ملت سالگرد تولد 100 سالگی خود را با موسیقی، رقص و کیک جشن می گیرد