قالیشویی حکیمیه

خبر

 

قالیشویی حکیمیه

قالیشویی حکیمیه

 

قالیشویی حکیمیه در واقع یکی از شعبه‌های قالیشویی ملکه در منطقه حکیمیه تهران است. این مرکز سیاست ها و استاندارد های خود را از روی شعبه اصلی آن یعنی قالیشویی ملکه الگوبرداری کرده ایت. بدنی جهت این قالی شویی دارای توازن مناسبی بین قیمت و کیفیت است. این فاکتورها در کنار  سرعت بالای آن سبب شده تا تعداد زیادی از مشتریان به سمت آن گرایش پیدا کنند. ترکیب این موارد در کنار هم سبب شده است تا قالیشویی حکیمیه یک انتخاب بسیار مناسب برای اهالی این ناحیه باشد. اگر شما هم جزء ساکنین ناحیه هستید، بهتر است تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید چرا که قصد داریم مروری کامل و دقیق بر روی این مرکز داشته باشیم.

امتیازهای قالیشویی حکیمیه

 

قالیشویی حکیمی برای اینکه بتوانند نیازهای اهالی این منطقه را به خوبی پوشش دهد، استانداردها و امتیازهای منحصر به فردی را پیاده سازی کرده است. از جمله این مزایا می توان به موارد زیر اشاره نمود.

استفاده از ماشین آلات مدرن

 

به کارگیری ماشین آلات مدرن را می توان یکی از مهمترین مشخصه هایی دانست که در قالیشویی حکیمیه وجود دارد. این مرکز دارای تجهیزات مدرن و پیشرفته است که در تمام طول فرآیند شستشو دخالت دارند. وجود این ماشین‌آلات باعث می‌شود تا دخالت نیروی انسانی به حداقل مقدار ممکن برسد. این فاکتور عاملی است که خطای انسانی و در نتیجه آسیب های ناشی از آن از بین می برد. این مزیت باعث افزایش سرعت پروسه شستشو شده اند که قالیشویی حکیمیه را به گزینه ای ممتاز در منطقه تبدیل کرده است.

استفاده از مواد شوینده درجه یک

 

قالیشویی حکیمیه همواره سعی داشته تا برای شستن و تمیز کردن سفارشات مشتریان از مواد خارجی و درجه یک استفاده نمایید. این مواد می‌توانند در ساده ترین وجه ممکن لکه های فرش را تمیز سازند. همین عاملی بوده که این قالیشویی آن ها را در صدر انتخاب‌های خود قرار داده است. با این وجود بسیاری از رقبا سعی در کاهش هزینه‌ها دارند و بدین جهت به مواد رده پایین و بی‌کیفیت روی می‌آورند. این وجه تمایز در بین رقبا و قالیشویی حکیمیه سبب شده است تا کیفیت این مرکز بسیار بالاتر از آن ها باشد.

نیروهای متخصص

قالیشویی حکیمیه دارای کارشناسان خبره ای است که تجربه چندین ساله در زمینه شستشو و تمیز کردن فرش دارند. این افراد به خوبی لکه های فرش را می شناسند و می دانند که چگونه باید آنها را تمیز نمایند. آنها برای کسب نتیجه ی بهتر، روش شستشو را عوض و یا از مواد شوینده دست ساز و ویژه استفاده می کنند. این فاکتورها سبب می‌شود تا فرش ها بدون کوچکترین آسیب ممکن تمیز شوند. از طرفی دیگر یک اپراتور تک‌تک فرش‌ها را در اتمام فرآیند شستشو بررسی کرده تا از تمیز بودن آنها اطمینان حاصل نماید. مجموع این فاکتورها در کنار هم دیگر سبب شده است تا قالیشویی حکیمیه کیفیت بسیار بالایی را به مشتریان خود عرضه نماید.

قیمت های مناسب

قیمت برای مشتریان اهمیت زیادی دارد. این روزها شرایط جامعه به گونه ای است بیشتر افراد نسبت به قیمت های پایین تمایل بیشتری دارند، البته آنها در حین انتخاب های خود به مقوله های دیگری همچون کیفیت هم دقت زیادی دارند. قالیشویی ملکه سعی کرده تا توازن مناسبی بین قیمت و کیفیت برقرار نمایند. بدین منظور این قالیشویی هزینه‌های اضافی را حذف کرده و از شیوه های معقول، تعرفه ها را به حداقل رسانده است. میزان تعرفه ها به حد کم است که زمانی مشتریان آن را با خروجی کار مقایسه می‌کنند، می گویند که هزینه‌ها بسیار ناچیز بوده است. این تجربه همان چیزی بوده که قالیشویی حکیمیه به دنبال آن است.