قالیشویی پونک

خبر

قالیشویی پونک

قالیشویی پونک

قالیشویی پونک یک از بهترین قالیشویی هایی است که در ناحیه پونک فعالیت می کند. این قالیشویی در واقع یکی از شعبه های قالیشویی ملکه در تهران است. استاندارد های بالا و البته قیمت مناسب خدمات این مرکز سبب شده تا به انتخاب اول اهالی این ناحیه بدل شود . کیفیت بالا ، سرعت عمل مناسب، ماشین آلات پیشرفته، نیرو های حرفه ای و…. همگی بخشی از این مزیت ها هستند که قالیشویی پونک را در صدر انتخاب های اهالی قرار داده اند. ما در ادامه مروری دقیق و کامل بر این مزیت ها خواهیم داشت تا شما بتوانید ساده تر و البته دقیق تر انتخاب کنید . لذا اگر جزو اهالی منطقه ی پونک هستید، بهتر است ما را تا انتهای این متن همراهی کنید .

ویژگی های قالیشویی پونک

قالیشویی ملکه قبل از اینکه بخواهد شعبه ی خود در منقطه پونک را افتتاح نماید، مروری دقیق بر نیاز های اهالی ناحیه داشت و نیاز سنجی های مختلفی انجام داد. این مرکز سعی کرد تا خدمات خود را بر اساس نتایج این نیاز سنجی ها ارائه دهد . بدین طریق نیاز ساکنین را به خوبی پوشش دهد. همین مورد عاملی بوده که اهالی این ناحیه را بیش از پیش به سمت آن کشانده است . ما در ادامه مروری بر این مزیت ها داشته ایم .

استفاده از ماشین آلات مدرن

آسیب دیدن فرش ها در طی فرآیند شستشو یکی از مهم ترین معضلاتی است که اهالی منطقه ی پونک با آن دست و پنجه نرم می کنند . قالیشویی پونک برای رفع این موضوع، جدید ترین و پیشرفته ترین ماشین آلات دنیا در زمینه ی تمیز کردن فرش را به کار گرفته است . این ماشین ها در تمامی بخش های شستشو حضور دارند. این حضور باعث می شود تا دخالت نیروی انسانی به حداقل برسد و بر همین اساس خطای های انسانی که عامل اصلی آسیب دیدن فرش ها هستند هم به حداقل برسد . این موضوع عاملی بوده که بهترین خروجی را برای این مرکز به ارمغان آورده است . البته باید عنوان کرد که این ماشین آلات سرعت عمل قالیشویی پونک را افزایش داده و قیمت نهایی را هم کاهش داده اند .

نیروی انسانی متخصص

بکارگیری نیرو ها انسانی حرفه ای از دیگر مواردی است که قالیشویی پونک را به صدر انتخاب ها برده است. این مرکز سعی کرده تا صرفا نیرو هایی را استخدام نماید که به خوبی با تار و پود فرش ها آشنایی دارند . این موضوع باعث می شود تا آن ها بتوانند هر نوع لکه ای را در بهترین حالت ممکن تمیز نمایند . افزون بر این، آن ها از مواد شوینده خارجی هم استفاده می کنند که قدرت لکه بری بالایی دارد . ترکیب این دو، کیفیت خروجی کار قالیشویی پونک را به حداکثر میزان ممکن رسانده است .

سرعت عمل بالا

سرعت عمل مزیت دیگری است که سبب شده تا بسیاری قالیشویی پونک را به عنوان یک انتخاب ایده آل بشناسند . این مرکز برای افزایش سرعت دسترسی مشتریان، شعبه ی خود را در ناحیه پونک افتتاح کرده است . افزون بر این آن ها پیک های سریعی را در منطقه مستقر نموده اند که این پیک ها می توانند بعد از اولین تماس، به سرعت خود را به منطقه مورد نظر شما برسانند . از طرفی دیگر آن ها فرش ها را بعد از آماده شدن، با همان سرعت و به صورت رول شده به شما تحویل می دهند . مجموع این موارد سبب شده قالیشویی پونک یک انتخاب بسیار ایده آل برای اهالی این ناحیه باشد .