کتاب آنلاین

خبر

کتاب صوتی “اکیگای” که راوی اصلی آن نیوشا مودبر ، بازیگر تلویزیون و سینما کتاب آنلاین است ، سه شنبه 19 مرداد بر روی سکوهای فیدیبو و سوره مهر ارائه شد.
کتاب صوتی “اکیگای” منتشر شد
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، راوی اصلی این کتاب نیوشا مودبر ، بازیگر سینما و تلویزیون است. سماوا از چهار صدا برای حمایت از هنر قصه گویی به همراه نیوشا مدبر استفاده می کند. مهران پورازامی ، علی شیروند ، ابوالفضل کردی و نازنین عطایی همراه سماوا در این پروژه بودند. این کتاب صوتی در 2 ساعت و 2 دقیقه تولید می شود.

کلمه ژاپنی “ekigai” از دو بخش تشکیل شده است: “eki” به معنی زندگی و “gai” به معنی ارزش یا قیمت است. بنابراین igiga به معنی ارزش زندگی یا شادی در زندگی است. در واقع ، این به همان دلیلی که صبح از خواب بیدار می شوید صدق می کند. ترجمه خرید کتاب آنلاین درباره معنی “هدف از زندگی” بسیار اغراق آمیز است ، زیرا این کلمه هدف ظاهری زندگی انسان نیست. کلمه “زندگی” در اینجا بیشتر با زندگی روزمره مطابقت دارد. به عبارت دیگر ، ایکیگای را می توان با شادی و نشاطی که یک فرد در زندگی روزمره خود پیدا می کند همراه کرد ، بدون آن تمام زندگی او خوشبخت نخواهد بود.

یوکاری میتسوشی این توضیحات را در مقدمه کتاب خود به نام اکیگا شادی های کوچک زندگی نوشت. کتابی که به طور مختصر و مفید یکی از مفاهیم جذاب فلسفه ژاپن را بررسی می کند. با خواندن این کتاب ، در کمتر از هشتاد صفحه ، به خوبی با این مفهوم کلیدی آشنا خواهید شد و از همه مهمتر ، اساسی ترین دستورالعمل ها را در عمل از آن خواهید آموخت.

igig شما چیست؟
هیچ پاسخ درست یا غلطی برای این سوال وجود ندارد. فقط کتاب های آنلاین می توان با قاطعیت گفت که هنگام نشستن در خانه نمی توانید igig خود را پیدا کنید. زیرا igig کاری است که ما برای رسیدن به خوشبختی انجام می دهیم. گزیده ای

از کتاب “اکیگای ، شادی های کوچک زندگی”
“به یاد داشته باشید ، ما در لحظه زندگی می کنیم. ممکن است بخواهید بر رویدادهایی تمرکز کنید که کتاب آنلاین به طور کلی در زندگی مهم ترین به نظر می رسند. اما بدانید که بدون لحظات کوچکی که ما را به هدف اصلی می رساند ، هیچ اتفاق مهمی رخ نمی دهد. به این ترتیب خرید کتاب آنلاین با تخفیف شما هر لحظه را مهم و ارزشمند می بینید. به قول معروف “وقتی برنامه ریزی می کنید زندگی اتفاق می افتد.” داشتن یک هدف بزرگتر در زندگی – چیزی شخصی یا تجاری – بسیار عالی است. “اما یافتن ایگا ، موجود در زندگی روزمره ، مهم است و شما را به جلو می راند.”

به مناسبت ماه محرم ، انتشارات فرهنگ اسلامی همه کتابهای خود را با 20 درصد تخفیف ارائه می دهد.
کتابهای انتشارات “فرهنگ اسلامی” با 20 درصد تخفیف ارائه می شود
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) ، سرویس نشر فرهنگ اسلامی به مناسبت ایام محرم و خرید کتاب آنلاین ایام سوگواری سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) تمام کتاب های خود را با 20 درصد تخفیف در مراکز خرید خود عرضه می کند.

علاقه مندان می توانند این کتاب ها را از کتابفروشی زیتون واقع در میدان هفت تایر ، خیابان کریم خان زند ، نرسیده به خیابان 144 ایرانشهر بارگیری کرده یا به وب سایت daftarnashr.org مراجعه کرده یا با شماره 910708887 تماس بگیرند.

لازم به ذکر است مدیریت توزیع و فروش این مرکز انتشاراتی در خیابان وحدت اسلامی ، زیر بیمارستان رازی ، کوچه خندان 66 واقع شده است.

انتشارات فرهنگ اسلامی پنجاه و پنجمین چاپ کتاب قیام حسین (ع) ، نوشته سید جعفر شهیدی به مناسبت ماه محرم را منتشر و در بازار کتاب عرضه کرد.
کتاب قیام حسین (ع) به پنجاه و پنجمین چاپ رسیده است
به گزارش خبرگزاری کتاب ایران (دانلود کتاب آنلاین) ، کتاب قیام حسین (ع) ، نوشته سید جعفر شهیدی ، اخیراً خرید آنلاین کتاب همزمان با ایام محرم در چاپ پنجاه و پنجم آن توسط سرویس نشر فرهنگ اسلامی منتشر شد. این کتاب یکی از عناوین مجموعه “چهره های بی گناهان” است که مستر نیوز توسط این ناشر منتشر شده است.

مرحوم شهیدی معتقد است که این یک واقعه کمتر تاریخی است که از رنگ تبلیغات سیاسی بنی امیه و عباسیان و یا تعصبات مذهبی ادیان مختلف خارج شده و حقیقت آن تغییر نکرده است. بنابراین ، با تجزیه و تحلیل این حادثه ، از هیچ کوششی دریغ نکرد و وقایع را با یکدیگر مقایسه کرد و آنها را با سایر رویدادها مقایسه کرد.

علاقه مندان برای دریافت این کتاب می توانند دانلود کتاب آنلاین با کتابفروشی زیتون در میدان هفت تیر ، خیابان کریم خان زند ، نرسیده به خیابان ایرانشهر 144 تماس بگیرند ، یا با شماره 91070887 تماس بگیرند.