1+9 فروشگاه اینترنتی معتبر در سال 1400

خبر

هر چه راه های عضویت ،ثبت نام و پرداخت در سایتی راحت تر باشه مشتری رو ،بیشتر به سمت خودش جذب می کنه. قیمت مناسب محصولات یه فروشگاه پوشاک حالا چه حضوری و چه اینترنتی نقش مهمی توی جذب مخاطب به خصوص جذب خانوم ها رو داره. چه امکانات جدیدی نسبت به بقیه اجناس هم رده خودش داره؟ چه جنس و برندی داره؟ منظورم اینه که خدمات رو یکسان ارائه بدید، اما برای اون مشتری وفادار خودتون که مدت زیادیه داره خرید میکنه، کمی خدمات بیشتری ارائه بدید بعنوان هدیه واسشون! دیجی کالا هم این مورد رو به دیده منت گذاشته و بسته به نوع کالا و کاربرد اون تخفیف های ویژه ای قرار داده.

در صورتی که طریقه عضویت در سایت های خرید اینترنتی، آسون نباشه مشتری ممکنه از خیر اون خرید بگذره ،و عطایش رو به لقایش واگذار کنه. و حتی بعد از خرید هم ممکنه مشکلاتی چون، نقص در کالا یا بدتر از اون ممکنه ارسال مغایر با خواسته شما صورت گرفته باشه،در این صورته که شما با خیالی آسوده ،از پشتیبان درخواست کمک می کنین و از خدمات اون ها استفاده می کنین.و اینجوری میشه که مشتری بازم ،به سایت شما سر میزنه… پدر من از دیجی کالا شامپو خرید ولی وقتی آوردن دیدیم که تاریخ انقضاش تموم شده.

سلام من از دی جی استایل استفاده کردم عااااااااااااااااااااااااااااالی بود متشکرم از اینکع این فروشگاه را معرفی کردید . این محصول تولید کدوم کشوره؟ ارسال کالا به 2 روش پست سفارشی و پیشتاز هستن .و یا امکان ارسال محصول با پیک موتوری (البته در همون شهر) و یا حتی ارسال به صورت رایگان، در صورت خرید بالاتر از یه مبلغ خاص ،ممکنه صورت بگیره. فروشگاه اینترنتی تهران کالا استحقاق اینو داره که تبدیل بشه به یکی از برترین برندهای فروشگاهی در ایران، اما باید چند تا نکته فروشگاه اینترنتی مواد غذایی رو رعایت کنه.

وقتی امکان مشاهده آنلاین رو به سایت فروشگاهی اضافه کنین، مشتری می تونه گزارش لحظه به لحظه ای از مراحل ارسال کالا ،از انبار تااا فاکتور کردن و تحویل به پست رو زیر نظر داشته باشه. وقتی شما وارد یه سایت میشین ،خصوصا سایت فروشگاهی و به منظور خرید آنلاین ؛ اینو به من بگین ، نه …

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد فروشگاه اینترنتی ضبدر لطفا از صفحه ما بخواهید.