Marvel’s Spider-Man: Miles Morales review | کوتاه و عمدتا شیرین ، اما ریپ کل در قیمت کامل

خبر

اولین باری که حتی اسمش رو شنیدم مرد عنکبوتی Marvel’s: Miles Morales (از اینجا به بعد به عنوان MSM: MM) در آغاز نمایشگاه سونی PlayStation 5 در ماه ژوئن بود. در آن زمان ، من فرض کردم: “با توجه به گیم پلی صیقل داده شده ، گرافیک زیبا و داستان جذاب – بدون ذکر سه فصل قابل توجه و به همان اندازه جذاب DLC – از بازی Insomniac Games 2018 ، مرد عنکبوتی مارول ، دلیلی وجود دارد که باور کنیم ممکن است رقیب دیگری برای “بازی سال” در دستان ما باشد. “

پنج ماه چه تفاوتی ایجاد می کند.

من در مورد معیارهای دقیق کمیته جوایز بازی مطمئن نیستم ، اما بعید به نظر می رسد که یک ورودی DLC یا با طول گسترش (با تعداد کمی که جدید است غیر از داستان و شخصیت های اصلی) می تواند برای گونگ سالانه واجد شرایط باشد ، مهم نیست برنده آن شوید. و اگر خیلی سخت گیر شده ام ، باید یک قدم عقب بروم و توضیح دهم.

  Marvels Spider-Man: بررسی مایلز مورالس |  کوتاه و عمدتا شیرین ، اما ریپ کل در قیمت کامل

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

یک سال بعد از وقایع مرد عنکبوتی مارول، MSM: MM مایلز را مشاهده می کند – داستان اصلی آن در اولین بازی به طور خلاصه و با جزئیات بیشتر در فیلم انیمیشن 2018 لمس شده است مرد عنکبوتی: به متن عنکبوتی – در غیاب پیتر پارکر ، به عنوان سرپرست نیویورک بازی کنید. این به این دلیل نیست که این بازی در آغاز او را از بین می برد ، که یک روش کاملاً بدیع و بی رحمانه برای شروع نسل جدیدی از بازی خواهد بود ، چه با MSM: MM عنوان عنوان PS5 است که هفته آینده در برخی از نقاط جهان عرضه می شود.

در عوض ، پیتر بسیار مورد نیاز از تمام زنجیرهای وب ، زیپ کردن ، اردک زدن ، غواصی و جنگ سیب بزرگ است و روزنامه نگار پر پرواز ماری جین واتسون را به سیمکاریا (مکانی در اروپا که به اندازه واکاندا یا سوکوویا واقعی است) همراهی می کند. ) به عنوان عکاس او در حالی که مایلز با قدرت های جدید و نه چندان جدید خود و مسئولیت های همراه آن کنار می آید ، مادر بیوه وی ریو (به دنبال مرگ افسر پلیس جفرسون دیویس در بازی قبلی) وارد خدمات عمومی شده و خود را آماده می کند یک انتخابات محلی

این شرایط را برای شما فراهم می کند تا پا به کفش ها و لباس های تنگ مرد عنکبوتی بدون پوست بگذارید. و همه چیز کمی شبیه این است:
https://www.youtube.com/watch؟v=_8Xb30TLfZA
اگر بازی کرده باشید مرد عنکبوتی مارول، چندین مورد جدید در مورد گیم پلی مشاهده خواهید کرد: اول ، عبور از سراسر نیویورک بسیار زیپ تر از حالت اصلی است و به نظر می رسد مایلز به جای سر خوردن ، غواصی و اوج گرفتن ، پوز می زند ، فرو می ریزد و در هوا می افتد. انجام داد این منطقی است که مایلز در مقایسه با پیتر ، کهنه سرباز نسبی ، تازه کار است و به اصطلاح هنوز طناب ها را یاد می گیرد.

دومین پیشرفت قابل توجه جدید این است که به نظر می رسد سرعت جنگ اندکی کند است ، اما هنگام برداشتن ضد حمله و طفره رفتن از حمله دشمن ، تفاوت چشمگیری ایجاد می کند. کسری اضافی از ثانیه (یا کمی بیشتر) فضای تنفسی کمی بیشتری را برای راهبردی کردن حملات شما فراهم می کند و موج دشمنان را فرو می کاهد قبل از اینکه خود را خسته کنید.

از طریق حالت Photo Mode در Marvel's Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

سومین پیشرفت بزرگ حالت استتار است. اگر در اوایل ماجراجویی خود منطقی عمل کنید ، این یک بازی را از نظر تاکتیکی تغییر می دهد. ممکن است یادآوری شود که مرد عنکبوتی مارول به شما امکان داد قفل لباس Stealth را باز کنید که یک زمینه اعوجاج ایجاد می کند و می تواند شما را از دید دشمنانی که هشدار ندارند پنهان کند. این فقط از سطح 23 به بعد موجود است ، این معمولاً در مرحله ای انجام می شود که شما قبلاً با تاکتیک های خود راحت بوده اید و واقعاً نیازی به نامرئی یا نزدیک به حد کافی ندارید.

که در MSM: MM هرچند ، دسترسی زود هنگام حالت استتار – که اساساً شما را برای چند ثانیه نامرئی می کند (اگر بی حرکت بمانید و از دشمن دور باشید) – به شما امکان می دهد مجموعه های پیچیده را تنظیم کنید یا به طور یواشکی دشمنان را یکی یکی مانند یک صلیبی خاص کلاه دار. و اگر احساس می کنید این کار همه چیز را آسان می کند ، از حق فعال کردن حالت برخوردار هستید.

حالت

حالت “در عنکبوت” در بازی Marvel’s Spider-Man: Miles Morales

یکی از جنبه های پخش شده از تریلر جدیدترین پیکان موجود در لرزش جدید مرد عنکبوتی بود: برق زیستی. این امر خود را به حملات “Venom” و انفجار سرعت در هوا می بخشد. و گرچه این ممکن است پیشرفت جدیدی به نظر برسد ، کسانی که بازی کرده اید مرد عنکبوتی مارول حملات “Venom” را به عنوان نسخه های بسته بندی مجدد برخی از حملات که در هنگام باز کردن قفل شاخه های بالاتر درخت مهارت در دسترس بودند ، تشخیص می دهد. برق زیستی همچنین مایلز را به یک برق فوق العاده از نوع تبدیل می کند که اغلب وظیفه دارد برق را به انبارها ، ساختمانهای مسکونی ، مجتمع های صنعتی و غیره بازگرداند.

اتفاقاً این همه کاری نیست که اوقات فراغت انجام می دهد. هنگامی که او فوق العاده برق بازی نمی کند ، او در حال بازی فوق العاده لوله کشی است ، کبوترها را تعقیب می کند (مانند پیتر قبل از او) و مجموعه ای مختلف از کلکسیون های مختلف (همچنین مانند پیتر قبل از او) را از مناطق مختلف منهتن جمع می کند. در حالی که برخی از تلاش های جانبی و شکار گنج یک چالش متفاوت را برای افراد داخل به وجود می آورد مرد عنکبوتی مارول، سرانجام به موارد مشابه دیگری تبدیل می شود. اما ، اگر خراب نشد ، آن را اصلاح نکنید ، همانطور که ضرب المثل می رود.

مرد عنکبوتی Marvel: Miles Morales_20201103115322

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

این ما را به داستان می رساند و با توجه به اینکه این یک داستان کوتاه است و همچنین نیاز به جلوگیری از اسپویلر است ، من از بیشتر مشخصات تا حد امکان جلوگیری می کنم. یک تمرکز در داستان اصلی – در حالی که تعداد کمی از تلاش های جانبی ، مأموریت ها و شکار گنج را به طور یکسان انجام می دهید – بین چهار و نیم و پنج ساعت طول می کشد. این اتفاقاً شامل صحنه های طولانی (نه کاملاً هیدئو کوجیما-اسکی ، اما تقریباً) است که عمدتاً عملکرد خوبی دارند و کارگردانی می شوند ، و همچنین از هرگونه مسائل انیمیشن صورت چشمگیر یا قابل توجهی عاری هستند. اجرای کاملتر بازی ، شامل ماموریت های جانبی ، مأموریت های آموزشی ، پایگاه های دشمن و کلکسیون ها ، حدوداً نه ساعت طول می کشد.

علی رغم اختصار ، داستان یک مایل جوان در یافتن راه خود به اندازه کافی خوب گفته می شود حتی اگر اوج احساسی احساس یک تشدید ناگهانی داشته باشد و با توجه به تجمع بی نظیر ، احساس کند که کمی کسب کرده است. با چند تخم مرغ خوب عید پاک ، این داستان چند ضربه خوب در مورد دوستی ، انتقام و پسران دارد ، در حالی که به راحتی موضوعات هویت و نابرابری را لمس می کند. متأسفانه ، کم بودن شخصیت های اصلی داستان به معنای آشکار شدن همه چیز تکان دهنده نیست و خیلی زود قابل پیش بینی است.

از طریق حالت Photo Mode در Marvel's Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

و گرچه داستان کلی خوب است ، گروه دو سازمان رقیب – در حال جنگ با یکدیگر و مرد عنکبوتی – احساس می کند که یک رقابت خوب 2018 بین شیاطین داخلی آقای نگاتیو است (علیرغم اینکه به نظر می رسد مانند یک زندگینامه خود شکننده خود شکننده باشد ، اینطور نیست یکی) و Silver Sable International که اغلب به خیابانها ریخته و باعث خسارت وثیقه می شود. این بار شرکت Roxxon Energy سایه دار در حال جنگ با باندی است که فقط تحت عنوان The Underground شناخته می شود. مثل همیشه ، ol ‘webhead در وسط همه چیز گیر کرده است.

به طور کلی، MSM: MM احساس سبک تر ، نسیم تر و بیشتر شبیه DLC (یا مانند انبساط) نسبت به مرد عنکبوتی مارول و این همه تعجب آور نیست. از این گذشته ، برایان هورتون ، بازی Insomniac Games هشدار داده بود که این اتفاق نخواهد افتاد مرد عنکبوتی 2 و در عوض “بیشتر شبیه بازی ای خواهد بود Uncharted: The Lost Legacy از نظر دامنه کلی “. پنجمین بازی در ثبت نشده سریالی که هورتون به آن اشاره می کند ، اسپین آف کوتاه تری نسبت به ماجراهای تمام مدت شخصیت اصلی سریال ناتان دریک است و مطمئناً MSM: MM خیلی شبیه آن است

از طریق حالت Photo Mode در Marvel's Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

متأسفانه ، در حالی که Uncharted: The Lost Legacy هزینه 2،499 روپیه هنگام راه اندازی ، MSM: MM اگر نسخه نهایی را بخواهید ، 3999 روپیه و 4999 روپیه چشم نواز هزینه می کند (که هم اکنون این فقط برای PS5 تبلیغ شده است) که شامل نسخه بازسازی شده مارول مرد عنکبوتی تردیدی ندارم که نسخه PS5 بازی از فناوری ارائه شده با نسل بعدی پلی استیشن بهره مند خواهد شد ، با این حال ، در PS4 ، شارژ تمام قیمت برای چنین بازی نسبتاً کوچکی غیرمجاز به نظر می رسد. مطمئناً ، نیویورک زمستانی بسیار زیبا به نظر می رسد ، موسیقی متن آن به اندازه کافی سرگرم کننده است ، اکشن جذاب و تجربه هرگز کسل کننده نیست ، اما 3999 روپیه برای این کار؟

شاید این همان جهتی باشد که عناوین AAA در نسل بعدی بازی ها با زمان های کوتاه تر و هزینه های بالاتر در حال حرکت هستند. شاید ساخت بازی ها گران شده باشد و شاید همه ما مجبور شویم گلوله را گاز بگیریم و تسلیم شویم یا فقط به بازی عناوین مستقل بپردازیم. صرف نظر از این ، هنگام رسیدن از آن پل عبور می شود ، زیرا در حال حاضر ، مرد عنکبوتی Marvel’s: Miles Morales، علی رغم اینکه یک تجربه کاملاً خوب است ، مطمئناً بازی ای نیست که گلوله را برای آن گاز می گیرم.

مرد عنکبوتی Marvel’s: Miles Morales مانند ناهار خوری خوب است: تجربه ای با کیفیت بالا که خیلی زود اتفاق می افتد و شما را گرسنه می کند و یک چربی را چنگ می اندازد.

از طریق حالت Photo Mode در Marvel's Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

از طریق حالت Photo Mode در Marvel’s Spider-Man: Miles Morales گرفته شده است

PS: نه ، من حتی بدم نمی آمد که چهره پیتر پارکر این همه تغییر کند ، به خصوص که شما به سختی آن را در این گردش چشمک می زنید و از دست خواهید داد.

بازی در PS4 Pro بررسی شد. کد بازبینی ارائه شده توسط ناشر