Southwestern OPP هزاران اتهام را در اجرای برنامه هفته ایمنی جاده مطرح کرد

خبر

واحدهای پلیس استانی در سراسر منطقه غربی OPP بیش از 2600 اتهام را در هفته ایمنی جاده ای کانادا در سال 2023 وارد کردند.

این کمپین سالانه یک تلاش شش روزه است که از 16 تا 22 می بر روی اجرا و آموزش تمرکز دارد.

این کمپین توسط انجمن روسای پلیس کانادا و آنچه که OPP آن را “چهار بزرگ” عامل خطر در جاده می نامد هدایت می شود: رانندگی پرت، اختلال در رانندگی، نبستن کمربند ایمنی، و رانندگی تهاجمی و سرعت غیرمجاز.

درک راجرز، هماهنگ کننده روابط رسانه ای منطقه ای با OPP منطقه غرب، گفت: “اینها عوامل اصلی هستند که می دانیم در تراژدی در جاده های ما نقش دارند.”

منطقه غربی OPP شامل 13 یگان بین ویندزور و شهرستان هالدیمند است که در شمال سواحل لمبتون امتداد دارد.

در طول مبارزات شش روزه، افسران با آن 13 گروهان گفتند:

  • 1552 شارژ سرعت (51 هزینه شیرین کاری یا مسابقه)
  • 60 هزینه رانندگی مختل (11 سیستم تعلیق در محدوده هشدار)
  • 94 شارژ کمربند ایمنی
  • 22 هزینه رانندگی حواس پرتی

به گفته راجرز، اعداد کاملاً نشان دهنده رفتار در جاده ها نیستند. او گفت که تعداد اتهامات مطرح شده اغلب می تواند بر اساس نحوه تخصیص منابع پلیس در یک هفته مشخص تغییر کند.

“این نسبتاً با آنچه در سال‌های گذشته دیده‌ایم مطابقت دارد، بنابراین چیزی که از آن حذف می‌کنیم این است که افراد زیادی پشت فرمان کارهای ناامن انجام می‌دهند.”

بر اساس وجود بزرگراه‌های اصلی، تعداد شارژهای اعمال‌شده نیز می‌تواند از جداسازی به جداسازی تغییر کند. میدلسکس با 420 بار بیشترین شارژ را داشت و اسکس با 412 بار در رده دوم قرار گرفت. گروهی که کمترین شارژ را داشت، هالدیمند بود که بزرگراه اصلی ندارد، با 38.

در حالی که هفته ایمنی راه ها به پایان رسیده است، تلاش های آموزش و پرورش طبق روال گذشته در طول سال ادامه خواهد داشت. راجرز می‌گوید او معتقد است که معیار واقعی موفقیت کمپین این است که هزینه‌های کمتری وضع شود، و از اکثریت قریب به اتفاق رانندگان برای انجام نقش خود در ایمن نگه داشتن جاده‌های استان تشکر می‌کند.

او گفت: “مطمئناً، آنها متهم نشده اند و شما از آنها خبری نخواهید داشت، اما این افراد هستند که همه ما را در جاده ایمن نگه می دارند.”

“هیچ راهی برای فهمیدن اینکه ممکن است چند جان را نجات داده باشید یا از چند تصادف جلوگیری کرده اید از طریق آموزش وجود ندارد. هیچ معیاری برای گرفتن چنین اطلاعاتی وجود ندارد. بنابراین مطمئناً، شما می دانید که مؤلفه آموزش مهم است.”