Walpole Island First Nation پس از مثبت شدن آزمایش کارکنان برای COVID-19 ، همه برنامه ها را به حالت تعلیق در می آورد

خبر

شورای اول ملت جزیره والپول تصمیم گرفته است به دلیل پرونده COVID-19 ، همه برنامه ها را به حالت تعلیق درآورد و ساختمانهای اداری و خدمات خود را تعطیل کند.

جیمز جنکینز ، مدیر عملیاتی روز یکشنبه در صفحه فیس بوک شورای ملت اول جزیره والپول (WIFN) ، در پستی اعلام کرد که همه برنامه ها بلافاصله بسته می شوند و انتظار می رود که همه کارکنان آزمایش COVID-19 را انجام دهند.

در این جلسه آمده است: “عصر امروز در جلسه ای با رئیس و شورا و کارکنان بهداشت ، تشخیص دادیم که دستیابی به وضعیت ابتدایی وضعیت عفونت در محل کار WIFN ضروری است.” “در نتیجه ، همه برنامه ها بلافاصله بسته می شوند با این انتظار که همه کارکنان آزمایش COVID-19 را بدست آورند. اولویت آزمایش توسط مرکز بهداشت WIFN طی دو هفته آینده هماهنگ می شود.”

در مصاحبه ای ، جنکینز گفت که این برنامه ها ، که شامل آموزش و خدمات اجتماعی است ، طی دو هفته آینده به تدریج برگردانده می شود.

چارلز سامپسون ، رئیس اولین ملت جزیره والپول ، در ویدئویی که روز سه شنبه به صفحه ارسال شد ، گفت که یک پرونده COVID-19 در بخش مالی کشور وجود دارد.

“در نتیجه آن [the council] ملاقات کرد تا در مورد برخی اقدامات بهبودی برای رفع نگرانی کارکنان و انجام تمیزکاری کامل ساختمان حکمرانی گفتگو کند “.

“اقدامات احتیاطی شدید”

“بعلاوه ، ما این دستورالعمل را به بقیه ساختمانها و تأسیسات باند راه اندازی شده ارائه دادیم. و امیدوارم طی دو هفته آینده ، ما به تدریج دوباره به مرحله بهره برداری برسیم و خدمات خود را به اعضای جامعه ادامه دهیم. “

سامپسون این اقدام را “یک اقدام احتیاطی شدید” خواند. وی افزود که شورا باید روی یک برنامه عملیاتی جامع تر برای حل همه گیر COVID-19 کار کند.

در تلاش برای محدود کردن شیوع COVID-19 ، جامعه دسترسی به غیرمقیمان در موج اول همه گیری را محدود کرد.

کیلا استون فیش ، ناظر بهداشت جامعه ، در ویدئوی جداگانه ای در فیس بوک مجدداً تأکید کرد که اقدامات انجام شده پیشگیرانه است.

وی گفت: “من فقط یک پیام سریع می دهم تا تکرار کنم که ما در حال انجام کارهایی هستیم – با احتیاط های بسیار شدید. تعداد زیادی از شیوع یا موارد مشابه آن را نداریم.” “این فقط اقدامات طرفدارتر است تا اطمینان حاصل شود که ما یک خط پایه داریم و می دانیم که در جامعه از نظر عفونت در کجا قرار داریم.”

Wapole Island First Nation تقریباً 1600 نفر زندگی می کند. این جزیره در رودخانه سنت کلیر بین انتاریو و میشیگان قلمرو بدون تخلف است.