16 شهریور 1393

تاسیس دفتر خاورمیانه‌ای چری در ایران/ یک پنجم صادرات چری به ایران انجام می‌شود

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

قائم مقام شرکت خودروسازی چری خبر داد

تاسیس دفتر خاورمیانه‌ای چری در ایران/ یک پنجم صادرات چری به ایران انجام می‌شود

قائم مقام شرکت چری در مراسم رونمایی از محصول جدید شرکت مدیران خودرو از قصد چری برای تاسیس دفتر خاورمیانه ای خود در ایران خبر داد و گفت بازار ایران ۲۰ درصد از بازار صادراتی این شرکت را به خود اختصاص داده است.

بهرام شریعت رئیس هیئت مدیره شرکت مدیران خودرو امروز در مراسم رونمایی از محصول جدید این شرکت تحت عنوان خودروی 315 به ارائه توضیحاتی پرداخت و اظهار داشت: این خودرو حدود 39 الی 39.500 میلیون تومان قیمت گذاری شده است و تا دو ماه آینده به بازار ارائه خواهد شد.

وی با اشاره به اینکه پیش بینی می‌کنیم طی یک هفته آینده پیش فروش این خودرو آغاز شود افزود: این خودرو در رده قیمتی خود متناسب با شرایط ایران تولید شده است.

شریعت در رابطه با انتقادات مردم از کیفیت نامناسب خودروی 315 که پیش از این به بازار عرضه شده بود نیز گفت: خودروی جدید 315 با بیش از 50 نوع تغییرات نسبت به مدل گذشته خود طراحی شده و متناسب با شرایط محلی ایران به بازار عرضه می‌شود.

رئیس هیئت مدیریه شرکت مدیران خودرو با بیان اینکه خودروی 315 سال 91 به بازار عرضه شده بود افزود: این خودرو یکی از پرفروشترین محصولات مدیران خودرو در سطح بازار به شمار می‌آید به نحوی که در رده قیمتی خود 38 درصد از سهم بازار ایران را به خود اختصاص داده و پیش بینی می‌شود در مدل جدیدی خود 50 درصد از سهم بازار ایران را به خود اختصاص دهد.

شریعت در ادامه این مراسم با اشاره به اینکه برای پاسخگویی به نیاز مشتریان حتی از ظرفیت‌های خودروسازی داخلی نیز استفاده می‌کنیم گفت: درحال حاضر با دو شرکت خودروساز داخلی که نام آنها متعاقبا اعلام می‌شود درحال مذاکره هستیم و در صورت کسب نتایج مثبت اطلاعات تکمیلی این موضوع را اعلام می‌کنیم.

به گزارش تسنیم توماس قائم مقام شرکت خودروسازی چری در ادامه این مراسم با اظهار خرسندی از حضور این شرکت در بازار ایران اظهار داشت: شرکت ام بی ام نقش استراتژیکی در منطقه خاورمیانه ایفا می‌کند و به همین منظور شرکت چری در صدد است تا دفتر منطقه‌ای خود در خاورمیانه‌ را در ایران تأسیس کند.

وی با اشاره به تحقیقات این شرکت برای ارتقای سطح کیفی محصولات خود تصریح کرد: امسال درصددیم با تدوین برنامه‌های مناسب عرضه دو تا چهار محصول جدید را به بازار ایران انجام دهیم.

قائم مقام شرکت خودروسازی چری درپاسخ به این پرسش که با لغو تحریم‌های بین المللی آیا این شرکت توان رقابت با شرکت‌های خودروساز آمریکایی، اروپایی و حتی کره‌ای را در بازار ایران خواهد داشت یا خیر گفت: هم اکنون این شرکت در بازار ایران رقبایی چون ایران خودرو، سایپا، و شرکت‌های خودروساز چینی را دارد که با لغو تحریم‌ها به یک بازار آزاد دست پیدا کرده و در این میان می‌توانیم در بازاری رقابتی فروش محصولات خود را به نحو مناسب‌تری انجام دهیم.

وی تأکید کرد اگر در ایران بازار آزاد ایجاد شود خودروسازان خارجی زمان زیادی را برای حضور خود در بازار ایران لازم دارند این درحالی است که شرکت چری درمقایسه با آنها از وضعیت مناسبی برخوردار و آشنایی کاملی با بازار ایران دارد.

توماس با اعلام اینکه شرکت چری قصد دارد تا پایان سال جاری 70 هزار دستگاه خودروی خود را در ایران به فروش برساند اظهار داشت: در حال حاضر 30 درصد از محصولات شرکت چری به کشورهای آمریکای جنوبی، خاورمیانه و روسیه صادر می‌شود که در این میان بازار ایران 20 درصد از بازار صادراتی شرکت چری را به خود اختصاص داده است.

وی در ادامه صحبت‌های خود با اشاره به اینکه هدف ما در بازار ایران ارتقای سطح تولیدات خود است گفت: برای تحقق این موضوع راهکارهای متعددی از جمله افزایش میزان کمی تولید را در دستور کار داریم و در فاز دوم نیز با دوبرابر شدن میزان تولید خود می‌توانیم به نتایج مناسبی دست پیدا کنیم.

 

تعداد مشاهده (685)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "تاسیس دفتر خاورمیانه‌ای چری در ایران/ یک پنجم صادرات چری به ایران انجام می‌شود"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید