29 شهریور 1393

هواپیمایی امارات با ایرباس ای۳۸۰ به ایران پرواز می‌کند

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

هواپیمایی امارات با ایرباس ای۳۸۰ به ایران پرواز می‌کند

شرکت هواپیمایی امارات برای ارزیابی شرایط گشودن یک خط پروازی جدید اقدام به پرواز یک هواپیمای ایرباس ای ۳۸۰ به مقصد تهران خواهد کرد.

به گزارش پایگاه اینترنتی گالف بیزینس، هواپیمایی امارات قصد دارد در روز 30 سپتامبر یک پرواز به تهران را با یک هواپیمای ایرباس ای 380 انجام دهد.

این پرواز در ساعت 14:15 دوبی را ترک خواهد کرد و در ساعت 16 به تهران خواهد رسید. زمان بازگشت این هواپیما از تهران نیز ساعت 19:05 خواهد بود و در ساعت 21:50 در فرودگاه دوبی به زمین خواهد نشست.

این پروازها معمولا به این منظور انجام می گیرند که شرکت هوایی بررسی کند که آیا می تواند آن مسیر را به یک مسیر ثابت هوایی قابل توجیه از نظر تجاری تبدیل کند یا نه.

خطوط هوایی امارات در حال حاضر پرواز هایی به مقصد تهران با هواپیماهای بوئینگ های 777، 300 نفره و ایرباس های 330، 200 نفره دارد. همچنین شرکت فلای دوبی اخیرا در ماه اوت، 4 پرواز در هفته به مقصد تهران راه اندازی کرده است که هزینه بلیط آن نسبت به پروازهای شرکت امارات ارزان تر است.

با توجه به کاهش تحریم های غرب علیه ایران پس از توافق ژنو شرکت های هوایی به دنبال سرمایه گذاری در پتانسیل های اقتصادی ایران هستند. اما مذاکرات برای رسیدن به توافق نهایی نتوانست در ماه جولای به نتیجه برسد و مذاکرات تا 24 نوامبر سال جاری تمدید شد.

تعداد مشاهده (939)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "هواپیمایی امارات با ایرباس ای۳۸۰ به ایران پرواز می‌کند"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید