18 اسفند 1393

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران خبر داد: کاهش استقبال از تورهای نوروزی

مولف: مدیریت سیستم   /  دسته: اخبار مهم   /  رتبه دهید:

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران خبر داد:

کاهش استقبال از تورهای نوروزی/ قیمت ها نسبت به سال گذشته ارزان تر است

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، با تاکید بر اینکه میزان استقبال مردم از تورهای نوروزی نسبت به سال گذشته بسیار کمتر است، گفت: آژانس ها به خاطر استقبال کم مردم، قیمت ها را پایین آوردند.

محمدناصر گلدوست در گفتگو با خبرنگار تین نیوز، با تاکید بر اینکه نرخ تورهای نوروزی نسبت به سال گذشته کاهش یافته اظهار کرد: میزان استقبال مردم از تورهای نوروزی نسبت به سال گذشته بسیار کمتر است.

وی افزود: آژانس ها به خاطر استقبال کمی که تاکنون از تورهای نوروزی شده، قیمت ها را پایین آوردند، با این حال باز هم میزان استقبال، نسبت به سال گذشته، بسیار کم است.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، با تاکید بر اینکه درصد حجم مسافری که به قصد سفرهای نوروزی، از ایران خارج می شود نسبت به سال گذشته کمتر است گفت: اگرچه بخاطر متنوع سازی قیمت ها، رقابت در بین آژانس ها ایجاد و قیمت ها کاهش یافته، اما همچنان میزان مسافرت ها پایین است.

وی علت کاهش استقبال از تورهای نوروزی را میزان درآمد و وضعیت معیشت مردم دانست و افزود: طبیعی است هر چقدر میزان دارایی مردم افزایش و وضعیت اقتصادی شان بهبود یابد، میزان مسافرت، گردش و تفریح هم افزایش خواهد یافت.

گلدوست درباره نرخ تورهای نوروزی گفت: نرخ تورهای نوروزی بر اساس نوع خدماتی که ارائه می دهند متفاوت است، و نمی توان نرخ ثابتی اعلام کرد، ضمن اینکه تورهای لحظه آخر، بسیار ارزان تر از قیمت واقعی به فروش می رسد.

دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران، ضمن مخالفت با فروش تورها در لحظه آخر گفت: برخی از آژانس ها در لحظات آخر اجرای تور، برای تکمیل ظرفیت شان، و برای اینکه متحمل ضرر نشوند، تورهای خود را پایین تر از قیمت واقعی می فروشند که این روش پسندیده نیست.

تعداد مشاهده (1382)       نظرات (0)

نظرات کاربران درباره خبر "دبیر انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرت هوایی و جهانگردی ایران خبر داد: کاهش استقبال از تورهای نوروزی"


نظرتان را بیان کنید

نام:
پست الکترونیکی:
نظر:
کد بالا را در محل مربوطه وارد نمایید